Obrazy platba za zboží

Platby v rámci České republiky

On line platby kartou

Zboží můžete uhradit kartou rychlou on-line platbou prostřednictvím platební brány ComGate, více informací o platební bráně a platbách kartou naleznete zde...

 

On line platby pomocí bankovních tlačítek

Zboží můžete uhradit on-line pomocí bankovních tlačítek prostřednictvím platební brány ComGate, více informací o platební bráně a platbách pomocí bankovních tlačítek naleznete zde...


Platby předem na účet

Zboží můžete uhradit klasickým převodem na účet či vkladem na účet číslo 5552242/5500 vedený u Raiffeisenbank, a. s. Jako variabilní symbol uveďte vždy číslo objednávky, je uvedeno v potvrzení objednávky, které Vám je doručeno po objednání zboží na Vámi zadaný e-mail. Pomůže nám to platbu lépe identifikovat.

Dobírka

Zboží zasíláme po ČR také na dobírku. Tuto službu pro nás poskytuje kurýrní společnost PPL CZ s.r.o.

Platby hotově

Při převzetí zboží v místě podnikání - U Mlýna 92, 250 82 Horoušany - Praha - východ. Případně platba při dovozu po Praze na Vámi uvedenou adresu při převzetí zboží.

 

Platby ze Slovenska

On line platby kartou

Zboží můžete uhradit kartou rychlou on-line platbou prostřednictvím platební brány ComGate, více informací o platební bráně a platbách kartou naleznete zde...

On line platby pomocí bankovních tlačítek

Zboží můžete uhradit on-line pomocí bankovních tlačítek prostřednictvím platební brány ComGate, více informací o platební bráně a platbách pomocí bankovních tlačítek naleznete zde...

Platby předem na slovenský účet vedený ve FIO bance:

Pro Slovenské zákazníky jsme zřidili na Slovensku účet, vedený ve FIO banka, a. s., na který je možno uhradit zboží. Nemusíte tak platit žádné bankovní poplatky za převod do ČR.

IBAN: SK6283300000000032532001           BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Pokud budete zasílat platbu v Eurech vypočtete jí následovně:

Konečná cena zboží plus doprava, děleno aktuálním kursem (Devizy/Nákup) uvedeným na stránkách Raiffeisenbank, a.s., výslednou sumu v Eurech zaokrouhlíte na celé číslo dle matematických standardů.

Kurzovní lístek Raiffeisenbank, a.s. naleznete zde...

Pokud potřebujete pomoci s výpočtem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám poradíme.

Platby dobírkou:

Na Slovensko je možné taktéž obrazy poslat na dobírku. Dobírka může být uhrazena jak v Kč tak v Eurech. Tuto službu pro nás poskytuje kurýrní společnost PPL CZ s.r.o.

 

Platby ze zahraničí v rámci Evropské unie:

Pouze platba předem na účet:

Platební instrukce:

ČÍSLO ÚČTU: 32532001/5500
IBAN: CZ0455000000000032532001
SWIFT: RZBCCZPP
Adresa majitele účtu:
Jan Bohuněk
U Mlýna 92
250 82 Horoušany

Raiffeisenbank a.s.
adresa banky:
Praha 1 - Václavské náměstí
Václavské náměstí 43
110 00 Praha 1

Zboží je možno hradit na tento účet v Eurech, Dolarech, Zlotých či Českých Korunách.

Výpočet - konečná cena zboží plus doprava, děleno aktuálním kursem (Devizy/Nákup) uvedeným na stránkách Raiffeisenbank, a.s., výslednou sumu v Eurech zaokrouhlíte na celé číslo dle matematických standardů. Při převodu je nutné zadat že veškeré bankovní poplatky  hradí zasílatel (OUR).

Kurzovní lístek Raiffeisenbank, a.s. naleznete zde...

Pokud potřebujete pomoci s výpočtem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám poradíme.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení