Obrazy doprava Slovensko

 

Doprava na Slovensko prostřednictvím kurýrní společnosti TOPTRANS EU, a. s., IČO: 36703923. Cena této služby je 350,- Kč. Cena je stanovena na základě ceníku společnosti TOPTRANS EU, a. s. a je připočteno balné. Obrazy jsou vždy důkladně zabaleny (folie, karton, folie), aby nedošlo k jejich poškození. Zásilky u společnosti TOPTRANS EU, a. s. jsou vždy řádné pojištěny minimálně na pořizovací cenu zasílaných obrazů a to až do výše 1 mil. Kč. V rámci této služby jsou poskytovány ještě další služby jako je: E-MAIL INFO - Informování příjemce e-mailem o odeslání zásilky přes systém Toptrans. SMS AVIZACE - Informování příjemce SMS zprávou o umístění zásilky na rozvoz. Platba předem na účet - obrazy jsou odeslány po připsání platby na náš účet.

 

V případě dobírky ze Slovenska v EURO či Kč prostřednictvím kurýrní společnosti TOPTRANS EU, a. s., IČO: 36703923 činí tato služba 390,- Kč. Cena je stanovena na základě ceníku společnosti TOPTRANS EU, a. s. a je připočteno balné. Obrazy jsou vždy důkladně zabaleny (folie, karton, folie), aby nedošlo k jejich poškození. Zásilky u společnosti TOPTRANS EU, a. s. jsou vždy řádné pojištěny minimálně na pořizovací cenu zasílaných obrazů a to až do výše 1 mil. Kč. V rámci této služby jsou poskytovány ještě další služby jako je: E-MAIL INFO - Informování příjemce e-mailem o odeslání zásilky přes systém Toptrans. SMS AVIZACE - Informování příjemce SMS zprávou o umístění zásilky na rozvoz. Obraz či obrazy zaplatíte kurýrovi v Kč či Euro při převzetí.

 

Doprava na Slovensko prostřednictvím České pošty. Obrazy či obrazy jsou pojištěny minimálně na pořizovací cenu obrazu či obrazů a je zaplacen i příplatek "křehké" pokud to celková váha zásilky umožňuje. Obrazy jsou vždy důkladně zabaleny (folie, karton, folie), aby nedošlo k jejich poškození. Cena za poštovné je stanovena na základě ceníku České pošty, s. p. + balné a činí 350,- Kč. Platba předem na účet - obrazy jsou odeslány po připsání platby na náš účet.

 

V případě dobírky ze Slovenska prostřednictvím České pošty, s. p. v Kč činí tato služba 390,- Kč.  Obrazy či obrazy jsou pojištěny minimálně na pořizovací cenu obrazu či obrazů a je zaplacen i příplatek "křehké" pokud to celková váha zásilky umožňuje. Obrazy jsou vždy důkladně zabaleny (folie, karton, folie), aby nedošlo k jejich poškození. Obraz či obrazy zaplatíte kurýrovi v Kč při převzetí.

 

 

Platby ze Slovenska jsou uvedeny v samostatné záložce platba za zboží.

Přihlášení