Obrazy doprava Slovensko

 

Doprava na Slovensko prostřednictvím kurýrní společnosti PPL CZ s.r.o. Cena této služby je 490,- Kč. Cena je stanovena na základě ceníku společnosti PPL CZ s.r.o. a je připočteno balné. Obrazy jsou vždy důkladně zabaleny (folie, karton, folie), aby nedošlo k jejich poškození. Zásilky u společnosti PPL CZ s.r.o. jsou vždy řádné pojištěny minimálně na pořizovací cenu zasílaných obrazů a to až do výše 1 mil. Kč. V rámci této služby jsou poskytovány ještě další služby jako je: E-MAIL INFO - Informování příjemce e-mailem o odeslání zásilky přes systém PPL CZ s.r.o. SMS AVIZACE - Informování příjemce SMS zprávou o umístění zásilky na rozvoz. Platba předem na účet - obrazy jsou odeslány po připsání platby na náš účet.

 

V případě dobírky ze Slovenska v EURO či Kč prostřednictvím kurýrní společnosti PPL CZ s.r.o. činí tato služba 590,- Kč. Cena je stanovena na základě ceníku společnosti PPL CZ s.r.o. a je připočteno balné. Obrazy jsou vždy důkladně zabaleny (folie, karton, folie), aby nedošlo k jejich poškození. Zásilky u společnosti PPL CZ s.r.o. jsou vždy řádné pojištěny minimálně na pořizovací cenu zasílaných obrazů a to až do výše 1 mil. Kč. V rámci této služby jsou poskytovány ještě další služby jako je: E-MAIL INFO - Informování příjemce e-mailem o odeslání zásilky přes systém PPL CZ s.r.o. SMS AVIZACE - Informování příjemce SMS zprávou o umístění zásilky na rozvoz. Obraz či obrazy zaplatíte kurýrovi v Kč či Euro při převzetí.

 

Doprava na Slovensko prostřednictvím České pošty. Obrazy či obrazy jsou pojištěny minimálně na pořizovací cenu obrazu či obrazů a je zaplacen i příplatek "křehké" pokud to celková váha zásilky umožňuje. Obrazy jsou vždy důkladně zabaleny (folie, karton, folie), aby nedošlo k jejich poškození. Cena za poštovné je stanovena na základě ceníku České pošty, s. p. + balné a činí 590,- Kč. Platba předem na účet - obrazy jsou odeslány po připsání platby na náš účet.

 

Platby ze Slovenska jsou uvedeny v samostatné záložce platba za zboží.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení