Obrazy doprava ČR

 

Dodání prostřednictvím České pošty, s. p. na Vámi uvedenou adresu.

Cena 150,- Kč. Služba cenný balík, balíky jsou pojištěny minimálně na pořizovací cenu obrazu či obrazů a je zaplacen i příplatek "křehké". Obrazy jsou vždy důkladně zabaleny (folie, karton, folie), aby nedošlo k jejich poškození. Platba předem na účet - obrazy jsou odeslány po připsání platby na náš účet.

 

Dodání prostřednictvím TOPTRANS EU, a. s., IČO: 36703923 na Vámi uvedenou adresu.

Cena 170,- Kč. Balíky jsou pojištěny minimálně na pořizovací cenu obrazu či obrazů, obrazy jsou vždy důkladně zabaleny (folie, karton, folie), aby nedošlo k jejich poškození. V rámci této služby jsou poskytovány ještě další služby jako je: E-MAIL INFO - Informování příjemce e-mailem o odeslání zásilky přes systém Toptrans. SMS AVIZACE - Informování příjemce SMS zprávou o umístění zásilky na rozvoz. Platba předem na účet - obrazy jsou odeslány po připsání platby na náš účet.

 

Po Praze také rozvážíme obrazy za jednotnou cenu 290,- Kč.

Po telefonické domluvě Vám obraz, či obrazy dovezeme v určenou hodinu přímo na Vámi uvedenou adresu v Praze. Platba při doručení nebo předem na účet.

 

Osobní odběr

Vždy po předchozí domluvě. Je potřeba si domluvit den a hodinu.

Platba při převzetí v hotovosti.

Nebo platba předem na účet - v tomto případě je osobní odběr možný až po připsání platby na náš účet, proto doporučujeme se dotázat před vyzvednutím obrazu či obrazů, zda platba již byla připsána na náš účet. Převod mezi bankovními ústavy může den či dva trvat.

Osobní odběr v místě podnikání je zdarma. Adresu naleznete v záložce kontakty.

 

Dobírka

Dobírka prostřednictvím TOPTRANS EU, a. s., IČO: 36703923 na Vámi uvedenou adresu. Cena této služby činí 190,- Kč. Balíky jsou pojištěny minimálně na pořizovací cenu obrazu či obrazů, obrazy jsou vždy důkladně zabaleny (folie, karton, folie), aby nedošlo k jejich poškození. V rámci této služby jsou poskytovány ještě další služby jako je: E-MAIL INFO - Informování příjemce e-mailem o odeslání zásilky přes systém Toptrans. SMS AVIZACE - Informování příjemce SMS zprávou o umístění zásilky na rozvoz.

Přihlášení