Obrazy doprava ČR

 

Dodání prostřednictvím kurýra PPL CZ s.r.o. na Vámi uvedenou adresu.

Cena 199,- Kč. Balíky jsou pojištěny minimálně na pořizovací cenu obrazu či obrazů, obrazy jsou vždy důkladně zabaleny (folie, karton, folie), aby nedošlo k jejich poškození. V rámci této služby jsou poskytovány ještě další služby jako je: E-MAIL INFO - Informování příjemce e-mailem o odeslání zásilky přes systém PPL CZ s.r.o.. SMS AVIZACE - Informování příjemce SMS zprávou o umístění zásilky na rozvoz. Platba předem na účet - obrazy jsou odeslány po připsání platby na náš účet.

 

Dodání prostřednictvím České pošty, s. p. na Vámi uvedenou adresu.

Cena 250,- Kč. Služba balík do ruky, balíky jsou pojištěny minimálně na pořizovací cenu obrazu či obrazů. Obrazy jsou vždy důkladně zabaleny (folie, karton, folie), aby nedošlo k jejich poškození. Platba předem na účet - obrazy jsou odeslány po připsání platby na náš účet.

  

Po Praze také rozvážíme obrazy za jednotnou cenu 390,- Kč.

Po telefonické domluvě Vám obraz, či obrazy dovezeme v určenou hodinu přímo na Vámi uvedenou adresu v Praze. Platba při doručení obrazu/ů nebo předem na účet.

 

Osobní odběr

Vždy po předchozí domluvě. Je potřeba si domluvit den a hodinu.

Platba při převzetí v hotovosti.

Nebo platba předem na účet - v tomto případě je osobní odběr možný až po připsání platby na náš účet, proto doporučujeme se dotázat před vyzvednutím obrazu či obrazů, zda platba již byla připsána na náš účet. Převod mezi bankovními ústavy může den či dva trvat.

Osobní odběr je zdarma. Adresu naleznete v záložce kontakty.

 

Dobírka

Dobírka prostřednictvím PPL CZ s.r.o. na Vámi uvedenou adresu. Cena této služby činí 229,- Kč. Balíky jsou pojištěny minimálně na pořizovací cenu obrazu či obrazů, obrazy jsou vždy důkladně zabaleny (folie, karton, folie), aby nedošlo k jejich poškození. V rámci této služby jsou poskytovány ještě další služby jako je: E-MAIL INFO - Informování příjemce e-mailem o odeslání zásilky přes systém Toptrans. SMS AVIZACE - Informování příjemce SMS zprávou o umístění zásilky na rozvoz.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení