ČERVENÉ STŘECHY NAD PRAHOU - SLÁDEK MIROSLAV JAN

ČERVENÉ STŘECHY NAD PRAHOU - SLÁDEK MIROSLAV JAN

 

14990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Sládek Miroslav Jan
( 30.1.1917 - ? )

 

 

 

OBRAZ - ČERVENÉ STŘECHY NAD PRAHOU (PRAGENSIA). V DÁLCE PANORAMA PRAHY S CHRÁMEM SVATÉHO MIKULÁŠE. AUTOREM JE VYHLEDÁVANÝ A CENĚNÝ MALÍŘ JAN MIROSLAV SLÁDEK. SIGNOVÁN A DATOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. OSOBITÝ STYL MALBY, IMPRESIONISTICKÉ POJETÍ, NA PRVNÍ POHLED JE VIDĚT, ŽE SE JEDNÁ O VELMI POVEDENÉ DÍLO.


ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU ÚCTYHODNÝCH CCA 100 CM X 76 CM, RÁM JE ÚZKÝ, ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. KOMBINOVANÁ TECHNIKA NA JEMNÉM PLÁTNĚ. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.


OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1960-85.


POKUD CHCETE KVALITU URČITĚ BUDETE SPOKOJENÍ. VÝBORNÁ INVESTICE DO UMĚNÍ, DÍLO TÉTO KVALITY BUDE ČASEM ZŘEJMĚ STÁLE STOUPAT NA CENĚ. NAVÍC BUDE ŠPERKEM VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ VAŠICH PROSTOR. ORIGINALITU PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

 

 

 

 

Sládek Miroslav Jan

 


* 30.1.1917

 


malířství

 

 

Studium - ? - 1954 Univerzita Karlova, Pedagogická fakulta, Praha, Bouda Cyril, následně 1954 - ? Univerzita Karlova, Praha (Pedagogická fakulta ), Salcman Martin. Členem skupiny Český fond výtvarných umění (ČFVU). Věnoval se zejména krajinomalbě a figurálním kompozicím, vystavoval například v roce 1984 se středočeskými výtvarníky - 3. členská výstava středočeských výtvarníků, Středočeská galerie, výstavní síně, Praha atd.


 

VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:

 

1984, Seznam výtvarných umělců evidovaných při Českém fondu výtvarných umění,

 

2005, Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2004 (XIV. Sh - Sr).

Jméno autora: Sládek Miroslav Jan ( 30.1.1917 - ? )
Typ: Pragensia, Praha

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení