PRAHA ŽELEZNIČNÍ MOST NA VLTAVĚ - CHADIMA JIŘÍ

PRAHA ŽELEZNIČNÍ MOST NA VLTAVĚ - CHADIMA JIŘÍ

 

3990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Chadima Jiří
( 6.6.1923 -

Barevná číslovaná signovaná datovaná litografie - Praha železniční most na Vltavě (Pragensia). Autorem je kvalitní malíř a grafik Jiří Chadima. Signovaná a datovaná vpravo dole - viz foto. Číslovaná 3/75 (nízký exemplář i nízký náklad - tedy kvalitní) vlevo dole - viz foto.

 

Rozměry včetně rámu cca 43 cm x 33 cm. Obraz je adjustován do nového rámu. Barevná litografie na papíře. Celkový stav - viz foto.

 

Obraz je z roku 1991.

 

Jedná se o dílo vyhledávaného a ceněného grafika, tedy o dobrou investici, originalitu díla plně zaručuji vrácením peněz.

 

Bude perfektní dekorací každého prostoru.

 

JIŘÍ CHADIMA

 

* 6.6.1923 v Praze

 

malíř a grafik

 

Studoval Státní grafickou školu v Praze (1943 – 1944), u prof. Kaplického (1945 – 1949) a u prof. Fišárka na VŠUP v Praze (1954 – 1955). Do roku 1958 pracoval v oboru užité a knižní grafiky a propagační tvorby. Vystavoval jako host na členských výstavách CČUG Hollar. Od roku 1958 vystavuje obrazy a grafiku se skupinami Tvorba a Městská krajina v Hradci Králové. Od 1961 je členem tvůrčí skupiny Radar a je také členem Českého fondu výtvarného umění.

 

Jiří Chadima je zastoupen ve sbírkách GHMP, Galerie moderního umění Hradec Králové, GU Karlovy Vary aj. Realizoval řadu výstav, v zahraniční samostatně vystavoval ve Švýcarsku (Stein am Rhein, 1976), v Německu (Bremen, 1980), v Japonsku (Tokyo, 1984) a v Monaku (1983, Art Center).

 

Typ: Pragensia, Praha

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení