VEČER - CHADIMA JIŘÍ

VEČER - CHADIMA JIŘÍ

 

1990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Chadima Jiří
( 6.6.1923 -

 

 

 

BAREVNÁ LITOGRAFIE - VEČER (PRAHA - PRAGENSIA). AUTOREM JE KVALITNÍ MALÍŘ A GRAFIK JIŘÍ CHADIMA. SIGNOVÁNA A DATOVÁNA VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. ČÍSLOVÁNA 9/80 (NÍZKÝ CELKOVÝ NÁKLAD A K TOMU JEŠTĚ POUHÝ DEVÁTÝ EXEMPLÁŘ) VLEVO DOLE - VIZ FOTO.


ZEZADU OBRAZU JE AUTORSKÝ ŠTÍTEK DÍLA, KDE JE UVEDEN AUTOR, NÁZEV, TECHNIKA, EVIDENČNÍ ČÍSLO, RAZÍTKO ATD. - VŠE VIZ FOTO.

 

 

 

JIŘÍ CHADIMA 6.6.1923 NAROZEN V PRAZE

 


Malíř a grafik. Studoval Státní grafickou školu v Praze (1943 – 1944), u prof. Kaplického (1945 – 1949) a u prof. Fišárka na VŠUP v Praze (1954 – 1955). Do roku 1958 pracoval v oboru užité a knižní grafiky a propagační tvorby. Vystavoval jako host na členských výstavách CČUG Hollar. Od roku 1958 vystavuje obrazy a grafiku se skupinami Tvorba a Městská krajina v Hradci Králové. Od 1961 je členem tvůrčí skupiny Radar a je také členem Českého fondu výtvarného umění.

 

Jiří Chadima je zastoupen ve sbírkách GHMP, Galerie moderního umění Hradec Králové, GU Karlovy Vary aj. Realizoval řadu výstav, v zahraniční samostatně vystavoval ve Švýcarsku (Stein am Rhein, 1976), v Německu (Bremen, 1980), v Japonsku (Tokyo, 1984) a v Monaku (1983, Art Center).

 

 

 

CELKOVÉ ROZMĚRY CCA 46 CM X 30 CM. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO. NA FOTKÁCH JSOU ODLESKY OD BLESKU, VE SKUTEČNOSTI OBRAZ VYPADÁ LÉPE NEŽ NA FOTKÁCH.

 


OBRAZ JE Z ROKU 1982. JEDNÁ SE O VYHLEDÁVANÉHO A CENĚNÉHO MALÍŘE, TEDY O DOBROU INVESTICI, ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

 


BUDE ÚŽASNOU DEKORACÍ VAŠICH PROSTOR.

Jméno autora: Chadima Jiří ( 6.6.1923 -
Typ: Pragensia, Praha

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení