NÁMĚSTÍ VE SVĚTLÉ NAD SÁZAVOU - KOS JOSEF

NÁMĚSTÍ VE SVĚTLÉ NAD SÁZAVOU - KOS JOSEF

 

1990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Kos Josef
( 26.7.1932 -

 

 

ORIGINÁLNÍ VELKÁ BAREVNÁ SIGNOVANÁ LITOGRAFIE - NÁMĚSTÍ VE SVĚTLÉ NAD SÁZAVOU. AUTOREM JE KVALITNÍ MALÍŘ JOSEF KOS. SIGNOVÁNA VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. ČÍSLOVÁNÍ CHYBÍ, I KDYŽ JE PATRNÉ, ŽE DŘÍVE BYLO VLEVO DOLE, NĚKDO HO ZŘEJMĚ ODSTRANIL - VIZ FOTO.


ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU CCA 58 CM X 51 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÁ OTLUKY. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.


OBRAZ JE PŘIBLIŽNĚ Z ROKU 1970. JEDNÁ SE O VYHLEDÁVANÉHO A CENĚNÉHO MALÍŘE, TEDY O DOBROU INVESTICI, ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.
Kos Josef
 

 

* 26.7.1932 Košetice (Pelhřimov)
 

 

ilustrátor, malíř, grafik

 Studium - P. Dillinger a A. Pospíšila na Vyšší škole uměleckoprůmyslové v Praze a u profesora Karla Svolinského na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Členem skupiny - Český fond výtvarných umění (ČFVU). Abolvoval řadu výstav například - Praha, Brno, Třebíč, Jihlava, Havlíčkův Brod, Ždár nad Sázavou, Nové Město na Moravě ale také v zahraničí například v Bratislavě. Jeho díla jsou zastoupeny v mnoha sbírkách - například ve sbírkách Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, GVU Havlíčkův Brod, Ministerstva kultury ČR v Praze atd.
 VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:

 


1984, Seznam výtvarných umělců evidovaných při Českém fondu výtvarných umění,

1993, Malíři Vysočiny (Malý lexikon),

1997, Osobnosti Pelhřimovska,

2001, Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2001 (VI. Kon - Ky).

Jméno autora: Kos Josef ( 26.7.1932 -
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení