HRAD LEDEČ NAD SÁZAVOU - KOS JOSEF

HRAD LEDEČ NAD SÁZAVOU - KOS JOSEF

 

1500 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Kos Josef
( 26.7.1932 -

 

 

 

ORIGINÁLNÍ VELKÁ BAREVNÁ SIGNOVANÁ LITOGRAFIE - HRAD LEDEČ NAD SÁZAVOU. AUTOREM JE KVALITNÍ MALÍŘ JOSEF KOS. SIGNOVÁNA A DATOVÁNA VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. ČÍSLOVÁNA 105/200 VLEVO DOLE - VIZ FOTO.ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU CCA 58 CM X 51 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO, NA FOTKÁCH JSOU MÍSTY ODLESKY OD BLESKU.OBRAZ JE Z ROKU 1970. JEDNÁ SE O VYHLEDÁVANÉHO A CENĚNÉHO MALÍŘE, TEDY O DOBROU INVESTICI, ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ. BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ KAŽDÉHO PROSTORU.
 

 

 

 

Kos Josef

 


* 26.7.1932 Košetice (Pelhřimov)

 


ilustrátor, malíř, grafik

 

 

Studium  - P. Dillinger a A. Pospíšila na Vyšší škole uměleckoprůmyslové v Praze a u profesora Karla Svolinského na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Členem skupiny - Český fond výtvarných umění (ČFVU). Abolvoval řadu výstav například - Praha, Brno, Třebíč, Jihlava, Havlíčkův Brod, Ždár nad Sázavou, Nové Město na Moravě ale také v zahraničí například v Bratislavě. Jeho díla jsou zastoupeny v mnoha sbírkách - například ve sbírkách Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, GVU Havlíčkův Brod, Ministerstva kultury ČR v Praze atd.

 

 

 

VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:

 

 

1984, Seznam výtvarných umělců evidovaných při Českém fondu výtvarných umění,

 

1993, Malíři Vysočiny (Malý lexikon),

 

1997, Osobnosti Pelhřimovska,

 

2001, Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2001 (VI. Kon - Ky).

Jméno autora: Kos Josef ( 26.7.1932 -
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení