PODZIM U ŘEKY - TRINKMOC LADISLAV

PODZIM U ŘEKY - TRINKMOC LADISLAV

 

16840 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Trinkmoc Ladislav
( 1883 - 29.12.1956 )

 

 

 

OBRAZ - PODZIM U ŘEKY. SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE CENĚNÝ A VYHLEDÁVANÝ MALÍŘ LADISLAV TRINKMOC.

 

 

JEHO PRAVNUK PAN JIŘÍ OPLETAL MI POSLAL O TOMTO V POSLEDNÍ DOBĚ VELMI OBLÍBENÉM MALÍŘI NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACE:


LADISLAV TRINKMOC


NAROZEN 1883 PRAHA VRŠOVICE, ZEMŘEL 29.12.1956 LYSÁ NAD LABEMBYL ŽENATÝ S MANŽELKOU OLGOU, MĚL TŘI DCERY - OLINA, VALERIE, HERTA. VYSTUDOVAL STAVEBNÍ PRŮMYSLOVKU, NÁSLEDNĚ ZŘEJMĚ AVU, NEBOŤ BYL TITULOVÁN JAKO AKADEMICKÝ MALÍŘ. CELÝ ŽIVOT SE ŽIVIL MALOVÁNÍM OBRAZŮ. MALOVAL ZEJMÉNA ČESKOU KRAJINU, ČI KVĚTINOVÁ ZÁTIŠÍ. PŮSOBIL NA NYMBURSKU V LYSÉ NAD LABEM. ZEMŘEL V 73 LETECH NA CIRHÓZU JATER.

 

 

ROZMĚRY RÁMU CCA 38 CM X 28 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OLEJ NA KARTONU. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.OBRAZ SE TĚŽKO FOTÍ, NA FOTKÁCH JSOU ODLESKY OD BLESKU, VE SKUTEČNOSTI JE JEŠTĚ HEZČÍ.

 


ZEZADU OBRAZU JE VĚNOVÁNÍ Z 5.6.1930, OBRAZ BYL TEDY NAMALOVÁN PŘED TÍMTO DATEM.

 

 

POKUD CHCETE KVALITU, URČITĚ BUDETE SPOKOJENI. JEDNÁ SE O KVALITNÍ DÍLO CENĚNÉHO A VYHLEDÁVANÉHO MALÍŘE, TEDY O VÝBORNOU INVESTICI. V POSLEDNÍ DOBĚ JSOU JEHO DÍLA V KURSU A PRODÁVAJÍ SE I V CENÁCH KOLEM 20.000,- KČ. ORIGINALITU PLNĚ GARANTUJI VRÁCENÍM PENĚZ.


BUDE ŠPERKEM VAŠÍ SBÍRKY A ÚŽASNOU DEKORACÍ VAŠICH PROSTOR.

Jméno autora: Trinkmoc Ladislav ( 1883 - 29.12.1956 )

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení