KOSTELÍK JASINA + ZAHRÁDKA U KOSTELA - TOMAN KAREL

KOSTELÍK JASINA + ZAHRÁDKA U KOSTELA - TOMAN KAREL

 

9820 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Toman Karel
( 1888 - ? )

DVA ÚŽASNĚ NAMALOVANÉ OBRAZY - DŘEVĚNÝ KOSTELÍK - JASINA A ZAHRÁDKA U KOSTELA. PRVNÍ SIGNOVÁN VLEVO DOLE - VIZ. FOTO. DRUHÝ NENÍ SIGNOVANÝ. AUTOREM OBOU OBRAZŮ JE VÝZNAMNÝ MALÍŘ KAREL TOMAN.

 

Toman Karel (*1888- )

malíř a grafik, narodil se v Příboře, grafice se vyučil v Gorici, žil v Prostějově. Věnoval se zejména malbě krajin, kostelů a pohledů na moravská města, ranná umělecká tvorba byla spojena s Užgorodem, byl členem Spolku výtvarných umělců v Užgorodě a členem Spolku nezávislých umělců v Praze

Literatura (Toman, Slovník Chagall)

 

ROZMĚRY RÁMU PRVNÍ OBRAZ 54 CM x 45 CM, DRUHÝ 53 CM x 40 CM, OBA RÁMY JSOU ZDOBENÉ, MÍSTY MAJÍ DROBNÉ OTLUKY. OBA OBRAZY JSOU AKVARELY NA PAPÍŘE. OBA OBRAZY JSOU ZASKLENÉ. CELKOVÝ STAV VIZ. FOTO.
 

PRVNÍ OBRAZ JE DATOVÁN Z ROKU 1938, DRUHÝ BUDE PŘIBLIŽNĚ ZE STEJNÉHO DATA.
 

POKUD CHCETE KVALITU, ROZHODNĚ NEVÁHEJTE, OBRAZY JSOU OPRAVDU VÝJIMEČNĚ VĚRNĚ NAMALOVANÉ. BUDOU OZDOBOU KAŽDÉHO PROSTORU. JEDNÁ SE O DÍLA KVALITNÍHO, CENĚNÉHO MALÍŘE TUDÍŽ O VELMI DOBROU INVESTICI. AKVARELY KARLA TOMANA JSOU V POSLEDNÍ DOBĚ VELMI VYHLEDÁVANÉ, V AUKČNÍCH GALERIÍCH NA INTERNETU SE BĚŽNĚ PRODÁVAJÍ V CENĚ 8.000,- AŽ 10.000,- ZA KUS. ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

Jméno autora: Toman Karel ( 1888 - ? )

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení