KRAJINKA - BAKLA EMANUEL

KRAJINKA - BAKLA EMANUEL

 

9800 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Bakla Emanuel
( 11.8.1878 - 17.3.1943)

 

OBRAZ - KRAJINKA. SIGNOVÁN VLEVO DOLE - VIZ. FOTO. AUTOREM JE MALÍŘ EMANUEL BAKLA. OBRAZ ÚŽASNĚ ZACHYCUJE KRÁSU LETNÍ PŘÍRODY.


 

Bakla Emanuel ( 11.8.1878 - 17.3.1943)


Žák pražské akademie u Pirnera a Brožíka. Je zobrazovatelem barokní Prahy.
malíř, narozen v Praze, studium na pražské akademii u Pirnera a Brožíka, maloval barokní Prahu, pohledy na pražské pahorky a Karlův most, k vyjádření půvabu Prahy používal i rozměrná plátna. Více informací v Tomanově slovníku.
 

 

ROZMĚRY RÁMU ÚCTYHODNÝCH CCA 70 X 57 CM, RÁM JE STYL BIEDERMEIER, ZŘEJMĚ PŮVODNÍ, ZDOBENÝ, MÁ HODNĚ OTLUKŮ. OLEJ NA KARTONU. CELKOVÝ STAV VIZ. FOTO.

 

OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1920-30.
 

JEDNÁ SE O VELMI KVALITNÍHO VYHLEDÁVANÉHO MALÍŘE, TEDY O VELMI DOBROU INVESTICI. NA INTERNETU NALEZNETE V AUKČNÍCH GALERIÍCH PÁR JEHO MENŠÍCH OBRAZŮ, VESMĚS SE PRODÁVAJÍ V ROZMEZÍ 10TI AŽ 15TI TISÍC KČ. ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.
 

PO PŘERÁMOVÁNÍ BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE !!! 

Jméno autora: Bakla Emanuel ( 11.8.1878 - 17.3.1943)
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení