AKT ANDĚLÉ - KODET KRISTIAN

AKT ANDĚLÉ - KODET KRISTIAN

 

4990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Kodet Kristian
( 17.7.1948 -

Obraz - Akt Andělé. Signován, datován a číslován (16/100) uprostřed dole - viz foto. Autorem je ceněný a vyhledávaný malíř a grafik Kristian Kodet.

 

Rozměry včetně rámu cca 31 cm x 22 cm. Obraz je adjustován do nového rámu. Originální barevný číslovaný lept na papíře. Celkový stav - viz foto.

 

Obraz je z roku 2010.

 

Bude perfektní dekorací Vašich prostor. Originalitu díla plně zaručuji vrácením peněz.

 

Kodet Kristian

 

* 17.7.1948 Praha

 

malíř, grafik

 

Pochází z rodiny českého sochaře Jana Kodeta, jedná se také o vnuka sochaře Emanuela Kodeta, bratra herce Jiřího Kodeta (1937–2005) a strýce herečky Barbory Kodetové.

 

Na svou uměleckou dráhu se vydal roku 1963, kdy krátký čas pracoval jako výtvarník v Městských divadlech pražských. Poté odešel na studium do Bruselu na uměleckou akademii – Académie des Beaux Arts. Po návratu z Bruselu již začal vystavovat svá díla. Po roce 1968 žil v emigraci nejprve ve Švýcarsku a později v USA, kde pokračoval v malířské tvorbě a uskutečnil řadu samostatných výstav. Po Sametové revoluci v roce 1990 se opět vrátil zpět do vlasti, kde žije a pracuje dodnes. Ze dvou manželství má čtyři dcery (Veronika, Johana, Kristýna a Jacqueline).

 

Kristian Kodet je mezinárodně uznávaný umělec, jehož díla jsou zastoupena v galeriích a soukromých sbírkách v Bruselu, Paříži, Ženevě, Vídni, Curychu, New Yorku, Torontu, Otavě, Washingtonu a v dalších centrech kultrury.

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení