LÁZNĚ TEPLICE NAD BEČVOU - ZÁPECA KAREL

LÁZNĚ TEPLICE NAD BEČVOU - ZÁPECA KAREL

 

4990 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 23. 7. 2024

Jméno autora: Zápeca Karel
( 21.7.1893 - 20.9.1975 )

 

 

 

PŘEKRÁSNÝ OBRAZ - AKADEMICKÝ MALÍŘ KAREL ZÁPECA - NÁMĚTEM JSOU LÁZNĚ V TEPLICÍCH NAD BEČVOU - ZŘEJMĚ FONTÁNA -  LÁZNĚ SLOVENKA. VELMI KVALITNÍ LÍBIVÉ DÍLO.ROZMĚRY RÁMU CCA 48 X 43 CM, SAMOTNÁ KRESBA 28 X 22. RÁM JE ZDOBENÝ, MÁ POUZE DROBNÉ ODĚRKY. KRESBA UHLEM. SIGNOVÁN K. ZÁPECA VPRAVO DOLE NA KRESBĚ - VIZ. FOTO, TAKÉ SIGNOVÁN NA KRAJI PASPARTY VPRAVO DOLE - VIZ. FOTO. NA KRAJI PASPARTY VLEVO DOLE JE UVEDENA TECHNIKA - KRESBA UHLEM A NÁMĚT OBRAZU TEPLICE N. B. - VIZ FOTO. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV VIZ. FOTO.

 

 

OBRAZ BYL NAKRESLEN  V ROCE 1964.ORIGINALITU PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

 

 

Zápeca Karel, * 21.7.1893 v Luhačovicích, + 21.9.1975 tamtéž.

 

Akademický malíř.

Spisovatel a středoškolský profesor. Ruský legionář. Působil v Omsku, Krasnojarsku, Malmži. Na petrohradské akademii byl žákem prof. Solověva;pak byl profesorem na ruských středních školách; od r. 1924 zpět v Luhačovicích. Hodně jeho maleb se nachází ve Slováckém muzeu v Uherském Hradišti.

 

Více informací o malíři v Tomanově slovníku na str. 720.

Jméno autora: Zápeca Karel ( 21.7.1893 - 20.9.1975 )

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení