BÍLÁ VÁZA - REPRODUKCE - ISABELLE DE BORCHGRAVE

BÍLÁ VÁZA - REPRODUKCE - ISABELLE DE BORCHGRAVE

 

6990 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 2. 11. 2021

Jméno autora: Isabelle de Borchgrave
(10.4.1946 -

Obraz - Bílá váza. Signován vpravo dole - viz foto. Reprezentativní reprodukce obrazu galerijní velikosti od známé malířky Isabelle de Borchgrave d'Altena. V prodeji máme párový obraz - "Červená váza", který má stejnou velikost, techniku, rám, téma atd.

 

Rozměry včetně rámu úctyhodných cca 125 cm x 103 cm, rám je zdobený, mohutný, místy má otluky. Na fotkách jsou odlesky od blesku, ve skutečnosti je obraz mnohem hezčí. Reprodukce na papíře či kartonu. Obraz je zasklený. Celkový stav - viz foto.

 

Bude perfektní dekorací Vašich prostor.

 

 

Isabelle, hraběnka de Borchgrave d'Altena*1946 Brusel , Belgie

 

Hraběnka Isabelle de Borchgrave d'Altena se narodila v Bruselu v Belgie v roce 1946. Již od dětství měla vášeň pro kreslení. Tužky byly její první hračky, malovala na všechno, včetně stěn a podlahy svého pokoje. Začala studovat ve věku 14 let v Centre des Arts Décoratifs, a později - na Académie Royale des Beaux-Arts v Bruselu, kde malovala zátiší a modely formulářů. De Borchgrave pracovala v reklamě. Po dokončení studia navrhovala interiéry a oblečení pro své přátele. Později založila vlastní studio, navrhovala šaty, šátky, šperky a doplňky. Zejména se specializuje na navrhování tkanin.

 

Borchgrave také navrhuje vzory pro párty zboží - Target. Práce Isabelle de Borchgrave vystavují ve velkých muzeích i galeriích po celém světě.

 

 

Alternativní produkty

Přihlášení