LUČNÍ KVÍTÍ - KUNDRÁT KAREL

LUČNÍ KVÍTÍ - KUNDRÁT KAREL

 

2840 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Kundrát Karel

OBRAZ - LUČNÍ KVÍTÍ. AUTOREM JE MALÍŘ KAREL KUNDRÁT. SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ. FOTO.

 

V LETECH KDY BYL OBRAZ NAMALOVÁN MALOVALI POUZE DVA MALÍŘI S JMÉNEM KAREL KUNDRÁT, OBA JSOU VELMI KVALITNÍ MALÍŘI. JIŽ NA PRVNÍ POHLED JE VIDĚT ŽE SE JEDNÁ O VELMI KVALITNÍ DÍLO. OBRAZ JE NEUVĚŘITELNĚ PROSTOROVÝ, POHODOVÝ, KVĚTINY JSOU JAKO ŽIVÉ. JEDNÁ SE BUĎ O KARLA KUNDRÁTA NAROZEN 13.8.1900 BRANDÍN U TUČAP ZEMŘEL 15.2.1968, NEBO O KARLA KUNDRÁTA NAROZENÉHO 23.5.1905 ZEMŘEL 27.9.1934 V PRAZE. O OBOU AUTORECH SE DOČTETE DOST INFORMACÍ NA INTERNETU, PŘÍPADNĚ VÁM MOHU INFORMACE POSLAT. OBA JSOU VELMI CENĚNNÝMI A VYHLEDÁVANÝMI AUTORY.

 

ROZMĚRY RÁMU CCA 75 X 55 CM, RÁM JE PŮVODNÍ, ZDOBENÝ, MÁ OTLUKY. OLEJ NA KARTONU. MALBA SE NA NĚKOLIKA MÍSTECH DROBNĚ LOUPE, OBRAZ BY POTŘEBOVAL ADJUSTOVAT, OD TOHO SE ODVÍJÍ I CENA, JINAK BY BYLA PODSTATNĚ VYŠŠÍ. CELKOVÝ STAV VIZ. FOTO.

 

OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1920-30.

Jméno autora: Kundrát Karel
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení