SNOVÁ KRAJINA - TRIPTYCH - FRÝBLOVÁ JANA

SNOVÁ KRAJINA - TRIPTYCH - FRÝBLOVÁ JANA

 

9990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Frýblová Jana
( 29.12.1956 -

 

 

Obraz - Snová krajina - Triptych. Autorkou je malířka Jana Frýblová. Signován vpravo dole - viz foto. Obraz galerijní velikosti. Autorka maluje především velkoformátová plátna květin a abstraktní krajiny.

 

 

Triptych

 

Triptych je označení pro umělecké dílo rozdělené na 3 části. Je to typ polyptychu, označení pro díla rozdělená na více částí.

 

 

Rozměry včetně rámu všech tří obrazů dohromady je úctyhodných cca 157 cm x 72 cm. Prostřední obraz včetně rámu je cca 76 cm x 72 cm a krajní obrazy včetně rámu cca 72 cm x 41 cm. Rám je zdobený, místy má otluky. Olej na desce. Celkový stav - viz foto.

 

 

Obraz byl namalován přibližně v letech 1990-2000.

 


Pokud chcete kvalitu, budete spokojeni. Originalitu díla plně zaručuji vrácením peněz.

 


Bude šperkem ve Vaší sbírce a úžasnou dekorací Vašich prostor.

 


Jana Frýblová

 

Datum narození: 29.12.1956

 

 

Od roku 1990 je malování a tvoření její hlavní profese. V současné době maluje velkoformátová plátna květin, abstraktní krajiny a občas naivní obrazy. Dělá obrazy z betonové směsi, ale kvůli náročnosti a prašnosti od této techniky postupně ustupuje. V současné době maluje velkoformátová plátna květin a abstraktní krajiny. Její práce je charakteristická vrstvením olejových a akrylových barev a prací se špachtlí. Zrealizovala řadu autorských i skupinových výstav po celé ČR.

 

Tvoří positivní obrazy. Barvy, ale i motivy, které používá, podvědomě ovlivňují náladu člověka a doplňují životní energii.
 

Žije a tvoří v malé jihočeské vesničce Dolní Pěna u Jindřichova Hradce

Jméno autora: Frýblová Jana ( 29.12.1956 -

Přihlášení