STRÁŽCI VLÁDKYNĚ - HUJBER GÜNTER

STRÁŽCI VLÁDKYNĚ - HUJBER GÜNTER

 

1990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Hujber Günter
( 20.5.1966 -

 

 

Originální signovaný číslovaný barevný lept - Strážci vládkyně. Autorem je malíř a grafik Günter Hujber. Signován a datován vpravo dole - viz foto. Číslován 12/20 (tedy nízký exeplář i celkový nízký náklad) vlevo dole - viz foto. Technika uprostřed dole - viz foto.

 

 

Rozměry včetně rámu cca 32 cm x 23 cm. Kombinovaná technika, zřejmě lept + mezzotinta na papíře. Obraz je adjustován do nového rámu. Celkový stav - viz foto.

 

 

Obraz je z roku 2012.

 

 

Pokud chcete kvalitu budete spokojeni. Originalitu díla plně zaručuji vrácením peněz. Bude perlou ve Vaší sbírce a úžasnou dekorací Vašich prostor. 

 

 

Hujber Günter

 


* 20.5.1966 Velké Losiny (Šumperk)

 

 

Výtvarník autodidakt - vystudoval VUT Fakultu strojní v Brně. V době těchto studii začal s prvními výtvarnými pokusy. Jeho tvorba (dříve klasická olejomalba na plátně, dnes spíše grafické techniky a techniky založené na kombinaci malby olejovou barvou na dřevěných deskách s kovovými fragmenty) je plná symbolů a vícesmyslů. Inspirací bývá většinou momentální podprahový vjem, dále také hudba (a to od vážné až k heavy metalu) a literatura (nejvíce F. Kafka, B. Hrabal a R. Bach). Kromě malování se zabývá psaním básní, natáčením improvizované elektronické hudby – tzv. zvukových koláží nebo příběhů, natáčením krátkých surrealistických filmů a pořádáním performancí.

 

Působí v několika výtvarných sdruženích: Art-kolegium (Praha), Notrow 32 – nezávislé výtvarné sdružení v Loučné nad Desnou. Výstavy včetně společných - Velké Losiny, Šumperk, Zábřeh na Moravě, Úsov, Olomouc, Praha, Mariánské lázně, Děčín, Veltrusy, Hohenberg, Lillienfeld (Rakousko), Florida USA. Soukromé sbírky – Česká republika, Rakousko, Polsko, Itálie, Německo, Švédsko, Izrael, Japonsko, Kanada, USA atd.

 

ZDROJ: http://magic-exlibris.webgarden.cz

Jméno autora: Hujber Günter ( 20.5.1966 -

Přihlášení