BOHATÁ KYTICE VE VÁZE - BALCAŘÍK JOSEF

BOHATÁ KYTICE VE VÁZE - BALCAŘÍK JOSEF

 

19990 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 22. 10. 2021

Jméno autora: Balcařík Josef

 

 

Obraz květin - Bohatá kytice ve váze. Signován vpravo dole - viz foto. Autorem je Josef Balcařík. Obraz galerijní kvality a velikosti. Na první pohled je vidět, že Josef Balcařík si dal na tomto obraze velmi záležet, jedná se o velmi kvalitní dílo.

 

Masarykův ústav a Archiv akademie věd ČR uvádí že má ve svých uměleckých sbírkách cekem 72 litografií (od autorů Anton Machek,  Ant. Gareis, Joh. Warter, Josef Fuhrich, Václav Mánes, Wenzl Markowky atd.) z provenience akademického malíře Josefa Balcaříka.

 

Od Josefa Balcaříka mám momentálně v prodeji celkem 3 obrazy na všechny se můžete podívat zde...

 

 

Jeden z obrazů Josefa Balcaříka (plachetnice v přístavu terst - olej na plátně 93 cm x 65,5 cm) se vydražil 18.3.2002 v jarní aukci výtvarných děl u aukční společnosti soga na slovensku za 1.062 euro tedy cca 30.000,- kč.


 

Rozměry v nejširších částech rámu cca 84 cm x 69 cm, rám je oválný, zdobený, místy má otluky. Olej na překližce. Celkový stav - viz foto.

 

 

Obraz byl namalován přibližně v letech 1910-30.

 

 

Pokud chcete kvalitu, budete spokojeni. Výborná investice do umění, dílo takto kvalitního malíře bude zřejmě časem stále stoupat na ceně. Originalitu díla plně zaručuji vrácením peněz.

 

 

Bude šperkem ve Vaší sbírce a úžasnou dekorací každého prostoru.

Jméno autora: Balcařík Josef

Alternativní produkty

Přihlášení