POSLOVÉ SVĚTLA - ŠLOSAROVÁ LUDMILA

POSLOVÉ SVĚTLA - ŠLOSAROVÁ LUDMILA

 

4990 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 21. 10. 2021

Jméno autora: Šlosarová Ludmila

 

Obraz - Poslové světla. Signován vpravo dole - viz foto. Autorkou je malířka Ludmila Šlosarová. Zezadu obrazu je autorský štítek, kde je uvedena autorka, název, technika a rozměr - viz foto.

 

 

Rozměry včetně rámu cca 78 cm x 58 cm, rám je úzký, místy má otluky. Technika - olej s křišťály. Celkový stav - viz foto.

 

 

Bude úžasnou dekorací Vašich prostor.

 

 

LUDMILA ŠLOSAROVÁ

 

Pochází z malebné vesničky Veselíčko na Přerovsku, kde žije se svým manželem a dvěma dětmi. 

 

Asi před dvanácti lety se začala věnovat ezoterice. Enkaustice malování horkým voskem, se Ludmila Šlosarová začala věnovat zhruba před sedmi lety, po třech letech k ní přidala olejomalbu. Do svých obrazů také vkládá různé kameny. ENKAUSTIKA - technika, kdy nabíráte s pomocí speciální žehličky barevný vosk a nanášíte jej na podklad. Nanášením vosku na hladkou plochu vznikají zvláštní obrázky, na kterých s trochou fantazie můžeme najít různé výjevy, postavy, nebo zvířata. Nově se věnuje technice POWERTEX (Namáčení látek, či různých textilií z čehož se dělají postavičky, nebo různé obrázky).

 

Pravidelně vystavuje v hranické galerii M+M, ale i v jiných galeriích například Lipník nad Bečvou, Muzeum Záhoří ve Veselíčku apod.

Jméno autora: Šlosarová Ludmila

Přihlášení