TOKAJÍCÍ TETŘEV ZA ÚPLŇKU - JEŘÁBEK LUBOŠ

TOKAJÍCÍ TETŘEV ZA ÚPLŇKU - JEŘÁBEK LUBOŠ

 

2990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Jeřábek Luboš
( 1966 -

 

Obraz - Tokající tetřev za úplňku. Obrazů s loveckými či mysliveckými motivy není na trhu mnoho. Signován a datován vpravo dole - viz foto. Autorem je malíř Luboš Jeřábek. Osobitý, velmi precizní styl kresby.


Rozměry včetně rámu cca 36 cm x 26 cm, rám je dřevěný, místy má oděrky. Tužka na papíře. Obraz je zasklený. Celkový stav - viz foto.


Obraz byl nakreslen v roce 1994.


Pokud chcete kvalitu budete spokojeni. Bude úžasnou dekorací Vašich prostor.

 

 

Luboš Jeřábek

 

* 1966 Praha

 

Autodidakt. Vyrůstal v rodině, kde maloval děda, otec i strýcové z otcovy strany. Narodil se v Praze a dětství prožil v krásném prostředí nedaleko Prahy poblíž řeky Berounky. V té době mimo jiné i rybařil a i tato tematika se objevuje v některých jeho obrazech.

Ve své tvorbě nevyužívá žádné kombinované techniky ani akrylové barvy. Maluje pouze olejovými barvami a čistým akvarelem bez jakýchkoli pomůcek (maskovací kapaliny apod.), či tužkou. Akvarel má raději, vodovými barvami maloval asi až do svých 25ti let, teprve až pak začal s olejomalbou. Maluje i olejem i na keramické talíře. Jeho nejčastějšími motivy jsou (krajiny, zátiší, květiny, kopie starých mistrů, koně, psi, ryby, myslivecké náměty).

V současnosti žije a tvoří v Ústí nad Orlicí. Vystavoval například v Orlickém muzeu v Chocni, v posledních letech pravidelně vystavuje v Praze na Žižkovském výtvarném salonu.
 

Jméno autora: Jeřábek Luboš ( 1966 -
Typ: Myslivecké, lovecké

Přihlášení