SOVA NA ZASNĚŽENÉM SMRKU - JEŘÁBEK LUBOŠ

SOVA NA ZASNĚŽENÉM SMRKU - JEŘÁBEK LUBOŠ

 

3990 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 20. 10. 2021

Jméno autora: Jeřábek Luboš
( 1966 -

 

 

Obraz - Sova na zasněženém smrku. Obrazů s loveckými či mysliveckými motivy není na trhu mnoho. Signován a datován vpravo dole - viz foto. Autorem je malíř Luboš Jeřábek. Osobitý, velmi precizní styl.


Rozměry včetně rámu cca 35 cm x 27 cm, rám je krásně zdobený, místy má otluky. Akvarel na papíře. Obraz je zasklený. Celkový stav - viz foto.


Obraz je z roku 2013.


Pokud chcete kvalitu budete spokojeni. Bude úžasnou dekorací Vašich prostor.

 

 

Luboš Jeřábek
 

* 1966 Praha
 

Autodidakt. Vyrůstal v rodině, kde maloval děda, otec i strýcové z otcovy strany. Narodil se v Praze a dětství prožil v krásném prostředí nedaleko Prahy poblíž řeky Berounky. V té době mimo jiné i rybařil a i tato tematika se objevuje v některých jeho obrazech.

Ve své tvorbě nevyužívá žádné kombinované techniky ani akrylové barvy. Maluje pouze olejovými barvami a čistým akvarelem bez jakýchkoli pomůcek (maskovací kapaliny apod.), či tužkou. Akvarel má raději, vodovými barvami maloval asi až do svých 25ti let, teprve až pak začal s olejomalbou. Maluje i olejem i na keramické talíře. Jeho nejčastějšími motivy jsou (krajiny, zátiší, květiny, kopie starých mistrů, koně, psi, ryby, myslivecké náměty).

V současnosti žije a tvoří v Ústí nad Orlicí. Vystavoval například v Orlickém muzeu v Chocni, v posledních letech pravidelně vystavuje v Praze na Žižkovském výtvarném salonu.

Jméno autora: Jeřábek Luboš ( 1966 -
Typ: Myslivecké, lovecké

Přihlášení