POLE VLČÍCH MÁKŮ V KRAJINĚ - AUGUSTA ANTONÍN

POLE VLČÍCH MÁKŮ V KRAJINĚ - AUGUSTA ANTONÍN

 

12990 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 17. 7. 2024

Jméno autora: Augusta Antonín
( 1891 - 1940 )

 

 

 

Obraz - Pole vlčích máků v krajině. Signován vpravo dole - viz foto. Autorem je ceněný a vyhledávaný malíř Antonín Augusta. Jeho díla se často objevují v aukcích.


Antonín Augusta (1891-1940)

Narodil se v roce 1891 a zemřel v roce 1940. Žil v Praze na Vinohradech v Mánesově ulici. Po studiu na pražské průmyslové škole a na Akademie (prof. Ottenfeld) odešel do Alžíru, kde studoval na malířské škole. Dále studium v Londýně, Paříži. Hodně cestuje. Řadu let strávil ve Francii, maluje Normandii, pobřeží Atlantiku a Pyreneje. Vystavoval v Marseille, Biskře, Madridu, Londýně (1912), Paříži (Podzimní salon 1913) , Rubešově galerii v Praze (1920), Pardubicích (1927) - 94 prací.

 

Věnoval se krajinomalbě v lehké až lazurní malbě s místy akcentem nanesené barevné pasty,
většinou s jemným nádechem zamlžené zádumčivé atmosféry.Rozměry včetně rámu cca 53 cm x 38 cm. Rám je úzký, původní, krásně zdobený, místy má otluky. Pastózní olej na kartonu. Celkový stav - viz foto.


Obraz byl namalován přibližně v 20-30tých letech 20. století.


Výborná investice do umění.


Dílo takto kvalitního malíře bude zřejmě stále stoupat na ceně, navíc bude perlou ve vaší sbírce a úžasnou dekorací vašich prostor. Originalitu díla plně zaručuji vrácením peněz. 

Jméno autora: Augusta Antonín ( 1891 - 1940 )

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení