KŮŇ O OHRADY - JEŘÁBEK LUBOŠ

KŮŇ O OHRADY - JEŘÁBEK LUBOŠ

 

2990 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 29. 10. 2021

Jméno autora: Jeřábek Luboš
( 1966 -

 

 

OBRAZ KONĚ - KŮŇ O OHRADY. PĚKNÝCH OBRAZŮ S MOTIVY KONÍ NENÍ NA TRHU MNOHO. SIGNOVÁN A DATOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE MALÍŘ LUBOŠ JEŘÁBEK. OSOBITÝ, PRECIZNÍ STYL KRESBY.


ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU CCA 36 CM X 26 CM, RÁM JE ÚZKÝ, DŘEVĚNÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. TUŽKA NA PAPÍŘE. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.


OBRAZ BYL NAKRESLEN V ROCE 1993.POKUD CHCETE KVALITU BUDETE SPOKOJENI. BUDE ÚŽASNOU DEKORACÍ VAŠICH PROSTOR.

 

 

Luboš Jeřábek

 

 

1966 Praha

 

 

Autodidakt. Vyrůstal v rodině, kde maloval děda, otec i strýcové z otcovy strany. Narodil se v Praze a dětství prožil v krásném prostředí nedaleko Prahy poblíž řeky Berounky. V té době mimo jiné i rybařil a i tato tematika se objevuje v některých jeho obrazech.

 

Ve své tvorbě nevyužívá žádné kombinované techniky ani akrylové barvy. Maluje pouze olejovými barvami a čistým akvarelem bez jakýchkoli pomůcek (maskovací kapaliny apod.), či tužkou. Akvarel má raději, vodovými barvami maloval asi až do svých 25ti let, teprve až pak začal s olejomalbou. Maluje i olejem i na keramické talíře. Jeho nejčastějšími motivy jsou (krajiny, zátiší, květiny, kopie starých mistrů, koně, psi, ryby, myslivecké náměty).

 

V současnosti žije a tvoří v Ústí nad Orlicí. Vystavoval například v Orlickém muzeu v Chocni, v posledních letech pravidelně vystavuje v Praze na Žižkovském výtvarném salonu.

Jméno autora: Jeřábek Luboš ( 1966 -

Přihlášení