KOČKA SCHOULENÁ DO KLUBÍČKA - JEŘÁBEK LUBOŠ

KOČKA SCHOULENÁ DO KLUBÍČKA - JEŘÁBEK LUBOŠ

 

1990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Jeřábek Luboš
( 1966 -

 

OBRAZ - KOČKA SCHOULENÁ DO KLUBÍČKA. SIGNOVÁN A DATOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE MALÍŘ LUBOŠ JEŘÁBEK. OSOBITÝ, PRECIZNÍ STYL KRESBY.

 


ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU CCA 25 CM X 19 CM, RÁM JE ÚZKÝ, KRÁSNĚ ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. TUŽKA NA PAPÍŘE. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 


OBRAZ BYL NAKRESLEN V ROCE 1998.

 


POKUD CHCETE KVALITU BUDETE SPOKOJENI. BUDE ÚŽASNOU DEKORACÍ VAŠICH PROSTOR.

 


Luboš Jeřábek


* 1966 Praha


Autodidakt. Vyrůstal v rodině, kde maloval děda, otec i strýcové z otcovy strany. Narodil se v Praze a dětství prožil v krásném prostředí nedaleko Prahy poblíž řeky Berounky. V té době mimo jiné i rybařil a i tato tematika se objevuje v některých jeho obrazech.

 

Ve své tvorbě nevyužívá žádné kombinované techniky ani akrylové barvy. Maluje pouze olejovými barvami a čistým akvarelem bez jakýchkoli pomůcek (maskovací kapaliny apod.), či tužkou. Akvarel má raději, vodovými barvami maloval asi až do svých 25ti let, teprve až pak začal s olejomalbou. Maluje i olejem i na keramické talíře. Jeho nejčastějšími motivy jsou (krajiny, zátiší, květiny, kopie starých mistrů, koně, psi, ryby, myslivecké náměty).

 

V současnosti žije a tvoří v Ústí nad Orlicí. Vystavoval například v Orlickém muzeu v Chocni, v posledních letech pravidelně vystavuje v Praze na Žižkovském výtvarném salonu.
 

Jméno autora: Jeřábek Luboš ( 1966 -

Přihlášení