AKT - NAHÉ DÍVKY PŘI KOUPÁNÍ U ŘEKY - JÁCHYM JAN

AKT - NAHÉ DÍVKY PŘI KOUPÁNÍ U ŘEKY - JÁCHYM JAN

 

19990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Jáchym Jan
( 17.7.1874 - 1956 )

 

 

OBRAZ AKT - NAHÉ DÍVKY PŘI KOUPÁNÍ U ŘEKY. AUTOREM JE JAN JÁCHYM, SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. OBRAZ GALERIJNÍ KVALITY A VELIKOSTI, NAVÍC NA PLÁTNĚ. NA PRVNÍ POHLED JE VIDĚT, ŽE JÁCHYM SI DAL NA TOMTO OBRAZE VELMI ZÁLEŽET, JEDNÁ SE O VELMI KVALITNÍ DÍLO.


 

ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU CCA 62 CM X 52 CM, RÁM NENÍ PŮVODNÍ, OBRAZ BYL NOVĚ ZARÁMOVÁN. JE ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ DROBNÉ OTLUKY. OLEJ NA PLÁTNĚ. NA FOTKÁCH JSOU ODLESKY OD BLESKU, VE SKUTEČNOSTI JE OBRAZ MNOHEM HEZČÍ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.


 

OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1900-30.


 

POKUD CHCETE KVALITU, BUDETE SPOKOJENI. VÝBORNÁ INVESTICE DO UMĚNÍ, DÍLO TAKTO KVALITNÍHO MALÍŘE BUDE ZŘEJMĚ ČASEM STÁLE STOUPAT NA CENĚ. ORIGINALITU PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

 


BUDE ŠPERKEM VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ KAŽDÉHO PROSTORU.

 

 

 

Jáchym Jan
 

 

* 17.7.1874 Horažďovice (Klatovy)

 

 

+ 1956 

 


malíř

 

 

Malíř portrétista a krajinář. Byl žákem Schwaigra, stoupenec impresionismu, i když mnohá jeho díla byla malována naturalisticky, zvláště práce starší. Mnohá nakladatelství vydala dopisnice v tříbarevném tisku podle jeho maleb. Vystavoval v Klatovech, Nepomuku, Horažďovicích, Zlonicích, Mělníce, Frenštátě pod Radhoštěm, Plzni, Pardubicích a na členských výstavách Spolku výtvarníků v Plzni. Soubornou výstavu desetileté práce pořádal v roce 1922 v Plzni.

 

 

VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:

 

 

1936, Kulturní adresář ČSR (Biografický slovník žijících kulturních pracovníků a pracovnic),

 

1993, Nový slovník československých výtvarných umělců (I. díl; A - K).

Jméno autora: Jáchym Jan ( 17.7.1874 - 1956 )
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení