JARO NA VESNICI - BALCAŘÍK JOSEF

JARO NA VESNICI - BALCAŘÍK JOSEF

 

24990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Balcařík Josef

 

 

Obraz - Jaro na vesnici. Autorem je Josef Balcařík. Signován vpravo dole - viz foto, dále také zezadu plátna vpravo dole - viz foto. Obraz galerijní kvality a velikosti, navíc na plátně. Na první pohled je vidět, že Josef Balcařík si dal na tomto obraze velmi záležet, jedná se o velmi kvalitní dílo.

 

Masarykův ústav a Archiv akademie věd ČR uvádí že má ve svých uměleckých sbírkách cekem 72 litografií (od autorů Anton Machek,  Ant. Gareis, Joh. Warter, Josef Fuhrich, Václav Mánes, Wenzl Markowky atd.) z provenience akademického malíře Josefa Balcaříka.

 

Od Josefa Balcaříka máme momentálně v prodeji celkem 3 obrazy na všechny se můžete podívat zde...

 

Jeden z obrazů Josefa Balcaříka (plachetnice v přístavu terst - olej na plátně 93 cm x 65,5 cm tedy menších rozměrů než je tento) se vydražil 18.3.2002 v jarní aukci výtvarných děl u aukční společnosti soga na Slovensku za 1.062 euro tedy cca 30.000,- kč.
 

Rozměry včetně rámu úctyhodných cca 105 cm x 65 cm, rám je zdobený, místy má otluky. Olej na plátně - místy krakeláž. Celkový stav - viz foto.

 

Obraz byl namalován v roce 1912 - je tedy 106 let starý!

 

Pokud chcete kvalitu, budete spokojeni. Výborná investice do umění, dílo takto kvalitního malíře bude zřejmě časem stále stoupat na ceně. Originalitu díla plně zaručuji vrácením peněz.

 

Bude šperkem ve Vaší sbírce a úžasnou dekorací každého prostoru.

Jméno autora: Balcařík Josef

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení