JARO NA VESNICI - BALCAŘÍK JOSEF

JARO NA VESNICI - BALCAŘÍK JOSEF

 

24990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Balcařík Josef

 

 

Obraz - Jaro na vesnici. utorem je Josef Balcařík. Signován vpravo dole - viz foto, dále také zezadu plátna vpravo dole - viz foto. Obraz galerijní kvality a velikosti, navíc na plátně. Na první pohled je vidět, že Josef Balcařík si dal na tomto obraze velmi záležet, jedná se o velmi kvalitní dílo.

 

Masarykův ústav a Archiv akademie věd ČR uvádí že má ve svých uměleckých sbírkách cekem 72 litografií (od autorů Anton Machek,  Ant. Gareis, Joh. Warter, Josef Fuhrich, Václav Mánes, Wenzl Markowky atd.) z provenience akademického malíře Josefa Balcaříka.

 

Od Josefa Balcaříka máme momentálně v prodeji celkem 3 obrazy na všechny se můžete podívat zde...

 

Jeden z obrazů Josefa Balcaříka (plachetnice v přístavu terst - olej na plátně 93 cm x 65,5 cm tedy menších rozměrů než je tento) se vydražil 18.3.2002 v jarní aukci výtvarných děl u aukční společnosti soga na Slovensku za 1.062 euro tedy cca 30.000,- kč.
 

Rozměry včetně rámu úctyhodných cca 105 cm x 65 cm, rám je zdobený, místy má otluky. Olej na plátně - místy krakeláž. Celkový stav - viz foto.

 

Obraz byl namalován v roce 1912 - je tedy 106 let starý!

 

Pokud chcete kvalitu, budete spokojeni. Výborná investice do umění, dílo takto kvalitního malíře bude zřejmě časem stále stoupat na ceně. Originalitu plně zaručuji vrácením peněz.

 

Bude šperkem ve Vaší sbírce a úžasnou dekorací každého prostoru.

Alternativní produkty

Přihlášení