KRAJINA PŘED ŽNĚMI - INDRUCH JULIUS

KRAJINA PŘED ŽNĚMI - INDRUCH JULIUS

 

4990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Indruch Julius
( 28.6.1900 - 1966 )

 

OBRAZ - KRAJINA PŘED ŽNĚMI. AUTOREM JE MALÍŘ JULIUS INDRUCH. SIGNOVÁN VLEVO DOLE - VIZ FOTO. JEDNÁ SE O VELMI KVALITNÍ DÍLO.

ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU CCA 79 CM X 61 CM, RÁM JE MOHUTNÝ, ZDOBENÝ A MÁ MÍSTY OTLUKY. OBRAZ JE ZASKLENÝ. OLEJ ČI TEMPERA NA PAPÍŘE NEBO KARTONU. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 

OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1930-60.

 

POKUD CHCETE KVALITU, BUDETE SPOKOJENI. VÝBORNÁ INVESTICE DO UMĚNÍ, DÍLO TAKTO KVALITNÍHO MALÍŘE BUDE ZŘEJMĚ ČASEM STÁLE STOUPAT NA CENĚ.

 

ORIGINALITU DÍLA PLNĚ GARANTUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

 

BUDE ŠPERKEM VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ KAŽDÉHO PROSTORU.

 

 

Indruch Julius

 

* 28.6.1900 Kopřivnice (Nový Jičín)

 

+ 1966

 

malířství, grafika, pedagogika

 

 

Soukromě studoval u malíře a grafika K. Wellnera, později u malířů Joži Úprky a J. Antoše Frolky. Od roku 1934 působil jako řídící učitel ve Velichovkách, poté učil v České Skalici a Jaroměři. Od roku 1946 pracoval jako pomocný dělník a posléze jako restaurátor v podniku Charita Červený Kostelec. Maloval oleje i akvarely. Svými dřevoryty přispíval do vlastivědného sborníku „Pod Zvíčinou“ a vyzdobil jimi některé krajinářské knihy. Vydal soubor grafických listů „Babiččino údolí“. Byl členem Jednoty učitelů malířů v Praze.

 

 

VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:

 

1993, Nový slovník československých výtvarných umělců (I. díl; A - K).

 

2000, Slovník osobností kulturního a společenského života Valašska 2000. Valašské Meziříčí.

Jméno autora: Indruch Julius ( 28.6.1900 - 1966 )
Typ: Kroje, folklór
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení