ARTHUR SCHOPENHAUER - MAYER

ARTHUR SCHOPENHAUER - MAYER

 

1990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Mayer

 

 

OBRAZ - ARTHUR SCHOPENHAUER. AUTOREM JE MAYER. SIGNOVÁN TUŽKOU VPRAVO DOLE - VIZ FOTO.


 

ROZMĚR OBRAZU CCA 41 CM X 31 CM. ZŘEJMĚ LEPT NA PAPÍŘE. OBRAZ JE NOVĚ ADJUSTOVÁN A ZASKLEN. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.


 

BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ KAŽDÉHO PROSTORU.

 

 

 

Arthur Schopenhauer

 

Arthur Schopenhauer (22. února 1788 Gdaňsk – 21. září 1860 Frankfurt nad Mohanem) byl významný německý filosof 19. století. Byl hlasatelem pesimistické filosofie a ač zůstal za svého života téměř neznámý, svým přesvědčením o iracionálním základě světa výrazně ovlivnil mnoho pozdějších myslitelů, mj. Friedricha Nietzscheho.

 

Citáty:


Je omylem domnívat se, že náš vztah ke zvířatům nemá mít morální aspekty nebo... že ke zvířatům nemáme žádné závazky - to dokazuje neotesanost a barbarství... Soucit ke zvířatům je tak silně svázán s dobrotou charakteru, že je možné tvrdit, že kdo je krutý ke zvířatům, ten nemůže být dobrým člověkem. Arthur Schopenhauer


Svět není žádný šmejd a zvířata nejsou žádná surovina k našemu zneužití. Ne smilování, ale spravedlnost dlužíme zvířatům. Arthur Schopenhauer.

Jméno autora: Mayer
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení