NÁCHOD - NOVÁK (VLÁĎA) VLADIMÍR

NÁCHOD - NOVÁK (VLÁĎA) VLADIMÍR

 

5990 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 24. 7. 2024

Jméno autora: Novák
(Vláďa) Vladimír
( 19.2.1898 -

 

 

OBRAZ - KRAJINKA. SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE MALÍŘ VLADIMÍR (VLÁĎA) NOVÁK. ZEZADU OBRAZU JE NAPSÁNO NÁCHOD U SVITAV ROK 1972 - MŮŽE BÝT VYZNAČENO OD AUTORA, ALE I OD PŘEDCHOZÍHO MAJITELE, NAPŘÍKLAD ZÁZNAM O POŘÍZENÍ OBRAZU.ROZMĚRY RÁMU CCA 59 CM X 44 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OLEJ NA KARTONU. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 

 

OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1950-72.


POKUD CHCETE KVALITU BUDETE SPOKOJENI. JEDNÁ SE O DÍLO VYHLEDÁVANÉHO MALÍŘE TEDY O DOBROU INVESTICI. ORIGINALITU PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ. BUDE ŠPERKEM VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ VAŠICH PROSTOR. 

 

 

 

NOVÁK (VLÁĎA) VLADIMÍR


narozen v Praze dne 19.2.1898


dějiny (umění), malířství, designstudium - Univerzita Karlova Praha (Filozofická fakulta dějiny umění), Vysoká škola umělecko-průmyslová Praha (od 1945) ornamentální kurs. Působil jako výtvarný referent v pražských redakcích, věnoval se knižní ilustraci, navrhoval tisky. Ve svém volném čase se věnoval malbě. Výstava například Galerie Hermit - Studio 600 Praha, Galerie bratří Čapků Praha, Galerie U Kamene Cheb.
 


VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:1997, Z nesbírky Marcely Pánkové,

1993, Nový slovník československých výtvarných umělců (II. díl; L - Ž),

2002, Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2002 (X. Nov - Pat).

Jméno autora: Novák (Vláďa) Vladimír ( 19.2.1898 -

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení