ZÁMEK ČESKÝ KRUMLOV - NEZNÁMÝ AUTOR

ZÁMEK ČESKÝ KRUMLOV - NEZNÁMÝ AUTOR

 

1990 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 2. 11. 2021

Jméno autora: Neznámý autor

 

 

OBRAZ - HRAD A ZÁMEK ČESKÝ KRUMLOV.

 

 

Český Krumlov (hrad a zámek)

 

Druhý největší hradní a zámecký komplex v České republice patří k nejvýznamnějším památkám ve střední Evropě. Zámecká věž s celým areálem tvoří jednu z dominant města.

 

Původně gotický hrad ze 13. stol. byl rozšířen ve 14. stol. a v 16. stol. renesančně přestavěn. V 17. a 18. stol. byly provedeny barokní a rokokové úpravy. Kromě zámeckých interiérů, k jejichž zhlédnutí máte na výběr ze dvou prohlídkových tras, se Vám nabízí široké spektrum historických lahůdek v podobě zámecké věže, která je symbolem bohaté historie a výtvarné krásy Českého Krumlova, zámecké barokní zahrady ze 17. století nebo barokního divadla, které na zámku v Českém Krumlově reprezentuje vyspělou barokní scénu. Jedná se o jedno z nejzachovalejších barokních divadel na světě.

 

Na prvním zámeckém nádvoří se nachází zámecké lapidárium, v němž jsou vystaveny originály barokních soch ze zámeckého areálu. Od doby panování posledních Rožmberků jsou na zámku chováni medvědi.

 

 

ROZMĚRY RÁMU CCA 64 CM X 49 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. LITOGRAFIE NA PAPÍŘE. NENALEZL JSEM PODPIS ANI ČÍSLOVÁNÍ. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 

 

OBRAZ JE ODHADEM Z ROKU 1950-70.


BUDE PERFEKTNÍ DEKORACÍ VAŠICH PROSTOR.

Jméno autora: Neznámý autor

Přihlášení