PŮLVYCPÁVKA - TOKAJÍCÍ TETŘEV - BEZDĚK GABRIEL

PŮLVYCPÁVKA - TOKAJÍCÍ TETŘEV - BEZDĚK GABRIEL

 

5990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Bezděk Gabriel

 

 

 

 

OBRAZ - LOVECKÝ MOTIV - TOKAJÍCÍ TETŘEV - TÉMĚŘ V ŽIVOTNÍ VELIKOSTI. OBRAZŮ S LOVECKÝMI MOTIVY NENÍ NA TRHU MNOHO. SIGNOVÁN VLEVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE GABRIEL BEZDĚK ZE SVÉBOHOVA.

 

 

Svébohov

 

Svébohov je malá podhorská obec v okrese Šumperk, nacházející se 6 km severozápadně od Zábřeha na úpatí "Zborovského háječku" na komunikační ose Zábřeh - Štíty. Rozloha katastru je 615 ha a střední nadmořská výška 420 m. V současnosti zde žije 440 obyvatel.


První dochovaná zpráva o obci je z roku 1358, kdy Svébohov patřil k zábřežskému panství. Podle pověsti dal obci jméno kdysi dávno uhlíř, o němž se říkalo, "že má svého boha".

 

 

TECHNIKA - MALBA + PŮLVYCPÁVKA Z PEŘÍ. OBRAZ JE ZASKLENÝ, ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU ÚCTYHODNÝCH CCA 110 CM X 90 CM, RÁM JE DŘEVĚNÝ, ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OBRAZ JE ZASKLENÝ - PRAVÝ ROH NAHOŘE JE PRASKLÝ - VIZ FOTO. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 

 

OBRAZ JE PŘIBLIŽNĚ Z ROKU 1930-50.
 


BUDE ÚŽASNOU DEKORACÍ VAŠICH PROSTOR.PERFEKTNÍ DÁREK NEJEN PRO NIMRODA A MYSLIVCE.

Jméno autora: Bezděk Gabriel
Typ: Myslivecké, lovecké
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení