PRAHA - NA KARLOVĚ MOSTĚ - SCHMIDT OSKAR

PRAHA - NA KARLOVĚ MOSTĚ - SCHMIDT OSKAR

 

9990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Schmidt Oskar
( 1908 - 1982 )

 

 

 

OBRAZ PRAHY (PRAGENSIA) OD CENĚNÉHO A VYHLEDÁVANÉHO MALÍŘE OSKARA SCHMIDTA. KVALITNÍ, LÍBIVÉ DÍLO. SIGNOVÁN A NÁZEV DÍLA VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. PROZATÍM NEJVĚTŠÍ OBRAZ OD TOHOTO MALÍŘE, KTERÝ JSEM VIDĚL V PRODEJI.
 

 

ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU ÚCTYHODNÝCH CCA 97 CM X 72 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. AKVAREL NA PAPÍŘE. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 


OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1930-40.

 


VÝBORNÁ INVESTICE DO UMĚNÍ. DÍLO TAKTO KVALITNÍHO MALÍŘE BUDE ČASEM ZŘEJMĚ STÁLE STOUPAT NA CENĚ, NAVÍC BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE. ORIGINALITU PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

 

 

 

Schmidt Oskar
 

 

* 1908 Litoměřice
 

 

+ 1982
 

 

malíř, akvarelista

 


Maloval většinou technikou akvarelu, převážně městské pohledy a veduty, zejména ze Staré Prahy a jiných českých měst, ale i hrady a zámky, které rád navštěvoval. Je zastoupen například ve sbírce Severočeské galerie výtvarného umění v Litoměřicích. Většina akvarelů je ze třicátých a čtyřicátých let 20. století a mnoho z nich bylo také následně reprodukováno na pohlednicích. V nedávné době byla jeho díla prezentována na společné výstavě ve Vodňanech - 2014/10/12 - 2014/11/23 Vodňany na obrazech, Městské muzeum a galerie Vodňany, (Strakonice). Jeho díla jsou velmi podobná tvorbě vynikajícího českého malíře Jaroslava Šetelíka.

Jméno autora: Schmidt Oskar ( 1908 - 1982 )
Typ: Pragensia, Praha
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení