POLE VLČÍCH MÁKŮ A POLE S OBILÍM - AUGUSTA ANTONÍN

POLE VLČÍCH MÁKŮ A POLE S OBILÍM - AUGUSTA ANTONÍN

 

8990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Augusta Antonín
( 1891 - 1940 )

 

 

OBRAZ - POLE VLČÍCH MÁKŮ A POLE S OBILÍM. SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE CENĚNÝ A VYHLEDÁVANÝ MALÍŘ ANTONÍN AUGUSTA (1891-1940). JEHO DÍLA SE ČASTO OBJEVUJÍ V AUKCÍCH.


ROZMĚRY RÁMU CCA 49 CM X 39 CM, RÁM JE ÚZKÝ, ZŘEJMĚ PŮVODNÍ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OLEJ NA PLÁTNĚ. NÁLEZOVÝ STAV, NEČIŠTĚN, PLÁTNO JE POVOLENÉ, POTŘEBUJE LÉPE VYPNOUT. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.OBRAZ BYL NAMALOVÁN PŘIBLIŽNĚ V 20-30TÝCH LETECH 20. STOLETÍ.

 


VÝBORNÁ INVESTICE DO UMĚNÍ.

 


DÍLO TAKTO KVALITNÍHO MALÍŘE BUDE ZŘEJMĚ STÁLE STOUPAT NA CENĚ, NAVÍC BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ VAŠICH PROSTOR. ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

 

 

ANTONÍN AUGUSTA (1891-1940)

 

Narodil se v roce 1891 a zemřel v roce 1940. Žil v Praze na Vinohradech v Mánesově ulici. Po studiu na pražské průmyslové škole a na Akademie (prof. Ottenfeld) odešel do Alžíru, kde studoval na malířské škole. Dále studium v Londýně, Paříži. Hodně cestuje. Řadu let strávil ve Francii, maluje Normandii, pobřeží Atlantiku a Pyreneje. Vystavoval v Marseille, Biskře, Madridu, Londýně (1912), Paříži (Podzimní salon 1913) , Rubešově galerii v Praze (1920), Pardubicích (1927) - 94 prací.

 

Věnoval se krajinomalbě v lehké až lazurní malbě s místy akcentem nanesené barevné pasty, většinou s jemným nádechem zamlžené zádumčivé atmosféry. 

Jméno autora: Augusta Antonín ( 1891 - 1940 )

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení