JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA ( 4 OBRAZY ) - JANOUŠEK JOSEF

JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA ( 4 OBRAZY ) - JANOUŠEK JOSEF

 

7990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Janoušek Josef
( 16.5.1943 -

 

 

4 OBRAZY - ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ - JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA. AUTOREM JE PEDAGOG A MALÍŘ JOSEF JANOUŠEK.

 

 

Janoušek Josef

 


narozen 16. 5. 1943

 


pedagog, výtvarník

 


od 1.9.1964 do roku 2007 působil jako učitel na základní škole v Krouně, kde během neskutečných 43 let lavicemi jeho tříd prošly nejméně tři celé generace dětí. Vystavoval například 5.7.2008 - 18.7.2008 "Olej z prostředí okolí Krouny a Vysočiny" v kulturním domě v Krouně. Maluje krajiny z okolí Krouny, Skutče a Vysočiny či Chrudimska, ale například i zátiší.

 

 

ROZMĚRY VŠECH ČTYŘ OBRAZŮ JSOU TOTOŽNÉ - VČETNĚ RÁMU CCA 21 CM X 21 CM, RÁMY JSOU ZDOBENÉ, MÍSTY MAJÍ OTLUKY. OLEJE NA KARTONECH. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

OBRAZY BYLY NAMALOVÁNY ODHADEM V LETECH 1970-90.

 


POKUD CHCETE KVALITU, BUDETE SPOKOJENÍ. ZA ORIGINALITU DĚL PLNĚ RUČÍM VRÁCENÍM PENĚZ. BUDOU PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ VAŠICH PROSTOR.
 

Jméno autora: Janoušek Josef ( 16.5.1943 -
Typ: Malíři Vysočiny

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení