JARNÍ NÁLADA - ŠILLER OTAKAR

JARNÍ NÁLADA - ŠILLER OTAKAR

 

3990 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 24. 7. 2024

Jméno autora: Šiller Otakar
( 3. 3. 1904 - 1953 )

 

 

 

OBRAZ - JARNÍ NÁLADA. AUTOREM JE MALÍŘ OTAKAR ŠILLER. SIGNOVÁN A DATOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. NA PRVNÍ POHLED JE VIDĚT, ŽE SE JEDNÁ O VELMI KVALITNÍ DÍLO.


ROZMĚRY RÁMU CCA 63 CM X 47 CM, RÁM JE MOHUTNÝ, KRÁSNĚ ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OLEJ NA KARTONU. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.


OBRAZ BYL NAMALOVÁN V ROCE 1949.


JEDNÁ SE O DÍLO KVALITNÍHO MALÍŘE TEDY O DOBROU INVESTICI. BUDE ŠPERKEM VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ VAŠICH PROSTOR. ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

 

 

 

OTAKAR ŠILLER

 


* 3. 3. 1904 Svratouch

 


+ 1953 Vítanov

 


Malíř krajin a zátiší, autodidakt. Vyrůstal jako oboustranný sirotek u cizích lidí, vyučil se kožešníkem a pracoval v různých kožešnických dílnách v Hlinsku. Jeho tvorbu ovlivňovaly obrazy Gustava Macouna a Františka Kavána, později úzce spolupracoval s malířem Bohumilem Hradečným. Šiller byl ve čtyřicátých letech vystavujícím členem Sdružení lidových výtvarníků v Hlinsku. 

Jméno autora: Šiller Otakar ( 3. 3. 1904 - 1953 )
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení