HLINSKO - NESÁZAL JOSEF

HLINSKO - NESÁZAL JOSEF

 

5990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Nesázal Josef
(11.4.1884 -

 

 

 

OBRAZ - HLINSKO V ZIMĚ. SIGNOVÁN A DATOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE CENĚNÝ A VYHLEDÁVANÝ MALÍŘ JOSEF NESÁZAL. JEHO DÍLA JSOU VELMI OBLÍBENA, NEOBJEVUJÍ SE NA TRHU ČASTO, NEBOŤ NENAMALOVAL TOLIK OBRAZŮ.


ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU CCA 82 CM X 61 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OLEJ NA DESCE. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.
 

 

OBRAZ BYL NAMALOVÁN V ROCE 1941.

 


VÝBORNÁ INVESTICE DO UMĚNÍ.

 


DÍLO TAKTO KVALITNÍHO MALÍŘE BUDE ČASEM ZŘEJMĚ STÁLE STOUPAT NA CENĚ, NAVÍC BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ A DOMINANTOU VAŠICH PROSTOR. ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.
 Nesázal Josef* 11.4. 1884 Nedašov u Uherského Brodu na Moravě

 

malíř krajinář v Brně, žák umělecko průmyslové školy v Praze, národopisné motivy, starobylé domy z Českých měst, Slovácka i Slovenska, vystavoval například v Rubešově galerii v Praze a v Brně. Pro veřejné práce a zemědělství maluje propagační obrazy vodních staveb.

 VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH:1993, Nový slovník československých výtvarných umělců (II. díl; L - Ž),

1995, Signatury českých a slovenských výtvarných umělců,

2002, Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2002 (IX. Ml - Nou).

Jméno autora: Nesázal Josef (11.4.1884 -

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení