LUČNÍ KVÍTÍ S OVOCEM - PETRBAUER KAREL

LUČNÍ KVÍTÍ S OVOCEM - PETRBAUER KAREL

 

6990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Petrbauer Karel

 

 

 

OBRAZ - LUČNÍ KVÍTÍ S OVOCEM. SIGNOVÁN A DATOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE VYHLEDÁVANÝ PLZEŇSKÝ PŘEDVÁLEČNÝ MALÍŘ KAREL PETRBAUER (STUDOVAL U ALOISE KALVODY NA ZÁMKU V BĚHAŘOVĚ). JEDNÁ SE O REPREZENTATIVNÍ, ROZMĚRNÝ, PŘEDVÁLEČNÝ OLEJ MIMOŘÁDNÉ KVALITY, VELIKOSTI TÉMĚŘ METR NA METR - NAVÍC NA PLÁTNĚ.
 

 

ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU ÚCTYHODNÝCH CCA 109 CM X 82 CM, RÁM JE BOHATĚ ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OLEJ NA PLÁTNĚ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 

 

OBRAZ BYL NAMALOVÁN V ROCE 1933.

 


JEDNÁ SE O KVALITNÍ DÍLO VYHLEDÁVANÉHO MALÍŘE, TEDY O VÝBORNOU INVESTICI, DÍLO TÉTO KVALITY BUDE S VELKOU PRAVDĚPODOBNOSTÍ ČASEM DÁLE STOUPAT NA CENĚ.

 


ZA ORIGINALITU DÍLA PLNĚ RUČÍM VRÁCENÍM PENĚZ.

 


BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE, ÚŽASNOU DEKORACÍ A DOMINANTOU KAŽDÉHO PROSTORU.

Jméno autora: Petrbauer Karel
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení