ZAHRÁDKA PŘED ROUBENKOU - TOMAN KAREL

ZAHRÁDKA PŘED ROUBENKOU - TOMAN KAREL

 

2990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Toman Karel
( 1888 - ? )

 

 

 

OBRAZ - ZAHRÁDKA U ROUBENKY. SIGNOVÁN V PLOŠE VLEVO DOLE - VIZ FOTO, DÁLE SIGNOVÁN A DATOVÁN AUTOREM TUŽKOU VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE CENĚNÝ A VYHLEDÁVANÝ MALÍŘ KAREL TOMAN. U TOMANA JE GRAFIKA SPÍŠE RARITOU, U DRTIVÉ VĚTŠINY SVÝCH OBRAZŮ POUŽÍVÁ TECHNIKU AKVARELU. JEHO DÍLA JSOU VELMI OBLÍBENA A ČASTO SE OBJEVUJÍ V AUKCÍCH.


Toman Karel (*1888- )

malíř a grafik, narodil se v Příboře, grafice se vyučil v Gorici, žil v Prostějově. Věnoval se zejména malbě krajin, kostelů a pohledů na moravská města, ranná umělecká tvorba byla spojena s Užgorodem, byl členem Spolku výtvarných umělců v Užgorodě a členem Spolku nezávislých umělců v Praze.ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU CCA 34 CM X 27 CM, RÁM JE ÚZKÝ, MÍSTY MÁ DROBNÉ OTLUKY. ZŘEJMĚ SUCHÁ JEHLA NA PAPÍŘE. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 


OBRAZ JE Z ROKU 1925.

 


VÝBORNÁ INVESTICE DO UMĚNÍ.

 


DÍLO TAKTO KVALITNÍHO MALÍŘE BUDE STÁLE STOUPAT NA CENĚ, NAVÍC BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ A DOMINANTOU VAŠICH PROSTOR. ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

Jméno autora: Toman Karel ( 1888 - ? )

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení