PODZIM VE SPREEWALDU (HERBST IM SPREEWALD) - KRÜGER ERICH (REPRODUKCE)

PODZIM VE SPREEWALDU (HERBST IM SPREEWALD) - KRÜGER ERICH (REPRODUKCE)

 

1490 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Krüger Erich
( 5.3.1897 - 27.3.1978 )

 

 

 

OBRAZ - PODZIM VE SPREEWALDU (HERBST IM SPREEWALD). JEDNÁ SE O REPRODUKCI OBRAZU OD ZNÁMÉHO NĚMECKÉHO MALÍŘE ERICHA KRÜGERA.

 


ZEZADU OBRAZU JE UVEDEN NÁZEV DÍLA A AUTOR - VŠE VIZ FOTO.
 


ROZMĚRY RÁMU CCA 60 CM X 49 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. REPRODUKCE - ZŘEJMĚ TISK NA KARTONU. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 


REPRODUKCE JE ODHADEM ZE DEVADESÁTÝCH LET 20. STOLETÍ.


 

BUDE ÚŽASNOU DEKORACÍ VAŠEHO PROSTORU.

 

 

 

Erich Krüger

 

 

* 5. 3.1897 v Berlíně

 

 

† 27. March 1978 v Benzingerode

 

 

německý malíř

 

 

Studoval na Akademii výtvarných umění v Berlíně. Pracoval jako nezávislý umělec v Berlíně. Maloval hlavně krajiny, obrazy s motivy zvířat a květinová zátiší.  Absolvoval řadu výstav, jeho díla jsou zastoupena v mnoha sbírkách a jsou poměrně často reprodukována.

 

 

 

Spreewald

 

Lesnatá oblast cca 100 km jihovýchodně od Berlína v Dolní Lužici v Německu bohatá na říční kanály a podmáčené louky. Nachází se v jižní části spolkové země Braniborsko, v zemských okresech Spree-Neiße, Dahme-Spreewald a Oberspreewald-Lausitz. Spreewald se dělí na Horní Spreewald (jižní část) a Dolní Spreewald (severní část). Krajina v Spreewaldu byla formována v době ledové. Po skončení doby ledové došlo ke vzniku říčních ramen Sprévy. Přirozené i umělé říční kanály mají celkovou délku 970 km. Žije zde přibližně 18 000 živočišných a rostlinných druhů. V 1991 byl Spreewald vyhlášen biosférickou rezervací UNESCO. Projížďky na loďkách po říčních ramenou jsou turistickou atrakcí jižní části Braniborska.

Jméno autora: Krüger Erich ( 5.3.1897 - 27.3.1978 )
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení