BOROVICE V ZIMNÍ KRAJINĚ - TOMAN KAREL

BOROVICE V ZIMNÍ KRAJINĚ - TOMAN KAREL

 

8990 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 29. 7. 2024

Jméno autora: Toman Karel
( 1888 - ? )

 

 

OBRAZ - BOROVICE V ZIMNÍ KRAJINĚ. SIGNOVÁN A TECHNIKA VLEVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE CENĚNÝ A VYHLEDÁVANÝ MALÍŘ KAREL TOMAN. JEHO TYPICKÝ STYL ZOBRAZENÍ KRAJINY POMOCÍ TUŠE A AKVARELU. JEHO DÍLA JSOU VELMI OBLÍBENA A ČASTO SE OBJEVUJÍ V AUKCÍCH.

 Toman Karel (*1888- )malíř a grafik, narodil se v Příboře, grafice se vyučil v Gorici, žil v Prostějově. Věnoval se zejména malbě krajin, kostelů a pohledů na moravská města, ranná umělecká tvorba byla spojena s Užgorodem, byl členem Spolku výtvarných umělců v Užgorodě a členem Spolku nezávislých umělců v Praze.
 ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU CCA 75 CM X 55 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. TUŠ A AKVAREL NA PAPÍŘE. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 

 

OBRAZ BYL NAMALOVÁN PŘIBLIŽNĚ V 20-30TÝCH LETECH 20. STOLETÍ.

 


VÝBORNÁ INVESTICE DO UMĚNÍ.

 


DÍLO TAKTO KVALITNÍHO MALÍŘE BUDE STÁLE STOUPAT NA CENĚ, NAVÍC BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ A DOMINANTOU VAŠICH PROSTOR. ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.


 

Jméno autora: Toman Karel ( 1888 - ? )

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení