MLÝN V KOMÍNĚ U BRNA - TOMAN KAREL

MLÝN V KOMÍNĚ U BRNA - TOMAN KAREL

 

8990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Toman Karel
( 1888 - ? )

 

 

OBRAZ - MLÝN V KOMÍNĚ U BRNA. SIGNOVÁN A TECHNIKA VLEVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE CENĚNÝ A VYHLEDÁVANÝ MALÍŘ KAREL TOMAN. JEHO TYPICKÝ STYL ZOBRAZENÍ KRAJINY POMOCÍ TUŽE A AKVARELU. JEHO DÍLA JSOU VELMI OBLÍBENA A ČASTO SE OBJEVUJÍ V AUKCÍCH.


ZEZADU OBRAZU JE AUTORSKÝ ŠTÍTEK KDE JE UVEDEN AUTOR, NÁZEV DÍLA, MATERIÁL, TECHNIKA, TEHDEJŠÍ CENA, VLASTNORUČNÍ PODPIS AUTORA ATD. - VŠE VIZ FOTO.


 


Toman Karel (*1888- )malíř a grafik, narodil se v Příboře, grafice se vyučil v Gorici, žil v Prostějově. Věnoval se zejména malbě krajin, kostelů a pohledů na moravská města, ranná umělecká tvorba byla spojena s Užgorodem, byl členem Spolku výtvarných umělců v Užgorodě a členem Spolku nezávislých umělců v Praze.ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU CCA 54 CM X 38 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. TUŽ A AKVAREL NA PAPÍŘE. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.
 

 

OBRAZ BYL NAMALOVÁN PŘIBLIŽNĚ V 20-30TÝCH LETECH 20. STOLETÍ.

 

 

VÝBORNÁ INVESTICE DO UMĚNÍ.

 

 

DÍLO TAKTO KVALITNÍHO MALÍŘE BUDE STÁLE STOUPAT NA CENĚ, NAVÍC BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ A DOMINANTOU VAŠICH PROSTOR. ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

Jméno autora: Toman Karel ( 1888 - ? )

Alternativní produkty

Přihlášení