IMPRESE STROMŮ U CESTY - SCHNEEWEISS ALOIS KONSTANTIN (ALKONSCH ČI ALKONŠ)

IMPRESE STROMŮ U CESTY - SCHNEEWEISS ALOIS KONSTANTIN (ALKONSCH ČI ALKONŠ)

 

4990 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 27. 6. 2024

Jméno autora: Schneeweiss Alois Konstantin
( 7.7.1916 - ? )

 

 

OBRAZ - IMPRESE STROMŮ U CESTY. SIGNOVÁN A DATOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE CENĚNÝ A VYHLEDÁVANÝ MALÍŘ ALOIS KONSTANTIN SCHNEEWEISS (NAZÝVÁN TAKÉ ALKONSCH ČI ALKONŠ). KVALITNÍ DÍLO S OSOBITÝM STYLEM MALBY, NESOUCÍ PRVKY IMPRESE.

 

 


ROZMĚRY RÁMU CCA 58 CM X 44 CM, OBRAZ JE NOVĚ ADJUSTOVÁN, RÁM JE MOHUTNÝ, ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ DROBNÉ OTLUKY. OLEJ NEBO TEMPERA NA PAPÍŘE ČI KARTONU. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.
 

 

 

OBRAZ BYL NAMALOVÁN V ROCE 1950.VÝBORNÁ INVESTICE DO UMĚNÍ. DÍLO TAKTO KVALITNÍHO MALÍŘE BUDE STÁLE STOUPAT NA CENĚ, NAVÍC BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ VAŠICH PROSTOR. ORIGINALITU PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.OD TOHOTO AUTORA MÁM V PRODEJI JEŠTĚ JEDEN PÁROVÝ OBRAZ "IMPRESE STROMŮ U VODY" - MÁ PODOBNÉ TÉMA, STEJNÝ RÁM, VELIKOST, TECHNIKU ATD.

 

 

 

 

 

Schneeweiss Alois Konstantin (Alkonsch či Alkonš)
 

 

* 7.7.1916 Prostějov (Prostějov)

 


sochařství, ilustrace, malba a grafika

 

 

Malířství a sochařství se učil soukromě u akademického malíře profesora Martina Poláka v Hodoníně. Místa působení: Brno, okr. Brno-město; Prostějov, okr. Prostějov, Hodonin atd.

 

 

 

VÝTVARNÍK V DOKUMENTECH

 

 

1993, Nový slovník československých výtvarných umělců (II. díl; L - Ž),

 

2005, Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2004 (XIV. Sh - Sr).

Jméno autora: Schneeweiss Alois Konstantin ( 7.7.1916 - ? )
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení