ROZHOVOR NA VENKOVĚ U PLOTU - RIEDEL JOHANN

ROZHOVOR NA VENKOVĚ U PLOTU - RIEDEL JOHANN

 

4990 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 21. 6. 2024

Jméno autora: Riedel Johann

 

 

 

OBRAZ - ROZHOVOR NA VENKOVĚ U PLOTU. SIGNOVÁN VLEVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM MALÍŘ JOHANN RIEDEL. OSOBITÝ, VELMI PRECIZNÍ STYL MALBY.

 


ROZMĚRY RÁMU CCA 51 CM X 36 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OLEJ NA PLÁTNĚ FIXOVANÉM NA KARTONU ČI NA MALÍŘSKÉ LEPENCE. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 


OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1910-40.
BUDE ŠPERKEM VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ VAŠICH PROSTOR.
JOHANN RIEDEL


Vynikající malířské a kreslířské schopnosti prokazoval Johann Riedel již na Odborné tkalcovské škole ve Šluknově, kde obdržel k Velikonocům roku 1910 prémiový list - na fotku prémiového listu se můžete podívat mezi fotkami - poslední fotka - prémiový list není součástí prodeje - je prodáván samostatně, slouží pouze pro ilustraci kvalit malíře. Další osud a životopisné údaje malíře Johanna Riedla se mi již bohužel nepodařilo dohledat. Každopádně jeho obrazy jsou velmi věrné, vyznačují se precizním stylem malby se smyslem pro detail.
 

Jméno autora: Riedel Johann
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení