ŘEKA V KRAJINĚ - FLEISSIG VÍTĚZSLAV

ŘEKA V KRAJINĚ - FLEISSIG VÍTĚZSLAV

 

2990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Fleissig Vítězslav
( 28.3.1893 - 1955 )

 

 

OBRAZ - ŘEKA V KRAJINĚ. SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE MALÍŘ VÍTĚZSLAV FLEISSIG. JEDNÁ SE O VELMI KVALITNÍHO, CENĚNÉHO MALÍŘE, PRAVIDELNĚ DRAŽEN V AUKCÍCH, PASTEL ČI UHEL JE V JEHO PŘÍPADĚ SPÍŠE RARITOU, SPECIALIZOVAL SE SPÍŠE NA GRAFIKU.
 


FLEISSIG VÍTĚZSLAV (28.3.1893 - 1955) GRAFIK, MALÍŘ V PRAZE - PODOLÍ, STUDOVAL NA GRAFICKÉ ŠKOLE V LIPSKU, VÍCE O AUTOROVI V TOMANOVĚ SLOVNÍKU NA STRANĚ 136, PŘÍPADNĚ V DODATKU NA STRANĚ 55.
 

 

ROZMĚRY RÁMU CCA 57 CM X 46 CM, RÁM JE KRÁSNĚ ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY, OBRAZ JE ZASKLENÝ. ZŘEJMĚ UHEL ČI TUHA NA PAPÍŘE. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.
 

 

OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1930-50.

 


JEDNÁ SE O DÍLO KVALITNÍHO, VYHLEDÁVANÉHO AUTORA, TEDY O VELMI DOBROU INVESTICI, ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.
 


BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ VAŠICH PROSTOR.

Jméno autora: Fleissig Vítězslav ( 28.3.1893 - 1955 )
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení