NA JENÍKOVSKÉM KOPCI - ADÁMEK MILÁN

NA JENÍKOVSKÉM KOPCI - ADÁMEK MILÁN

 

4840 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Adámek Milán

OBRAZ - NA JENÍKOVSKÉM KOPCI, AUTOREM JE KVALITNÍ, CENĚNÝ HLINECKÝ MALÍŘ MILÁN ADÁMEK.


Milán Adámek se narodil se v polovině minulého století v roce 1950. Žije na Vysočině. Maluje od dětství. Všechny obrázky vznikly s úmyslem oslavy života, či oslavy krajiny, kterou má rád. Pochází z Jeníkova u Hlinska, z místa krutých zim a obecně chudých poměrů. O první pokusy krajin se pokoušel velmi záhy a od té doby se malování věnuje. Přírodu má rád a denně jej okouzluje ve svých proměnách. Má rád zimní krajinu, tající sníh. podzimní trávu. V malířské tvorbě se snaží, aby každý jeho obrázek byl nabitý "pozitivní energií", aby byla zaručena pravdivost jeho díla, nebo aby se alespoň toto malování pravdě podobalo.Podívejte se na jednu z jeho téměř stovky vernisáží a výstav zde...Seznam výstav a více informací o autorovi (jeho verše, mota, galerii obrazů apod.) naleznete zde...


SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ. FOTO. ROZMĚRY RÁMU CCA 70 X 36 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÁ OTLUKY. OBRAZ JE ZASKLENÝ. OLEJ NA PLÁTNĚ. VELIKOST SAMOTNÉ MALBY JE 60 X 25 CM. ZEZADU OBRAZU JE OD AUTORA UVEDEN NÁZEV OBRAZU A DALŠÍ ÚDAJE - VIZ. FOTO. CELKOVÝ STAV VIZ. FOTO.

OBRAZ BYL NAMALOVÁN V ROCE 1977. DÍLO JE KVALITNÍ, JEDNÁ SE O VELMI DOBROU INVESTICI. ZAČÍNÁME NA VELMI PŘIJATELNÉ CENĚ. ORIGINALITU DÍLA ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

Jméno autora: Adámek Milán
Typ: Malíři Vysočiny

Přihlášení