ZAHRADA POZEMSKÝCH ROZKOŠÍ PUZZLE 5000 KS - HIERONYMUS BOSCH

ZAHRADA POZEMSKÝCH ROZKOŠÍ PUZZLE 5000 KS - HIERONYMUS BOSCH

 

5990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Reprodukce

 

 

 

OBRAZ - ZAHRADA POZEMSKÝCH ROZKOŠÍ. JEDNÁ SE O PUZZLE NA KTERÉ JE REPRODUKOVÁN OBRAZ OD SVĚTOZNÁMÉHO MALÍŘE HYERONIMUSE BOSHE. TRIPTYCH ZNÁZORŇUJE RÁJ S ADAMEM A EVOU A PODIVNÝMI ZVÍŘATY NA LEVÉ STRANĚ, POZEMSKÉ ROZKOŠE S ŘADOU NAHÝCH POSTAV, S OVOCEM A DĚSIVÝMI PTÁKY VE STŘEDNÍ ČÁSTI A FANTAZIJNÍM ZOBRAZENÍM HUDEBNÍHO PEKLA TRESTAJÍCÍHO HŘÍCHY NA PRAVÉ ČÁSTI TRIPTYCHU.

 

 

Hieronymus Bosch

 

vlastním jménem Jheronimus Anthonissoen van Aken, (kolem 1450 – cca 9. srpna 1516) byl přední holandský malíř 15. a 16. století. Tvořil v rané nizozemské renesanci. Většina jeho prací znázorňuje hříchy a morální úpadek lidstva.
 

 

 

BUDE OZDOBOU ZEJMÉNA VĚTŠÍCH PROSTOR A PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE.


 


JEDNÁ SE O PUZZLE 5000 KS OD RAVENSBURGER, JEJICHŽ POŘIZOVACÍ CENA BYLA PŘIBLIŽNĚ 2500,- KČ. SLOŽENÍ TĚCHTO PUZZLÍ TRVALO PŘIBLIŽNĚ ČTVRT ROKU. NÁSLEDNĚ BYLI OSLOVENI SKLENÁŘI A TRUHLÁŘI K ZASKLENÍ A ZARÁMOVÁNÍ. JELIKOŽ MÁ OBRAZ CELKOVÉ ROZMĚRY VČETNĚ RÁMU ÚCTYHODNÝCH 164 CM X 97 CM ZASKLENÍ A ZARÁMOVÁNÍ VYŠLO NA 5.000,- KČ A TRUHLÁŘ MUSEL MASIVNÍ RÁM SÁM VYROBIT NA ZAKÁZKU.OBRAZ JE TEDY PRODÁVÁN ZA NIŽŠÍ CENU NEŽ POŘIZOVACÍ NÁKLADY, ČTVRTROČNÍ PRÁCE SE SKLÁDÁNÍM NENÍ VŮBEC ZOHLEDNĚNA. OBRAZ NEMÁ ŽÁDNÉ POŠKOZENÍ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.S OHLEDEM NA ROZMĚRY BY BYLO IDEÁLNÍ OSOBNÍ PŘEVZETÍ OBRAZU V OBCI HOROUŠANY (CCA 15 KM OD PRAHY), ALE JE MOŽNÉ I DŮKLADNÉ ZABALENÍ A ZASLÁNÍ KURÝREM.

Jméno autora: Reprodukce
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení