ZŘÍCENINA HRADU OKOŘE - SCHMIDT OSKAR

ZŘÍCENINA HRADU OKOŘE - SCHMIDT OSKAR

 

5499 Kč

6990 Kč Sleva 1491 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Schmidt Oskar
( 1908 - 1982 )

 

 

 

OBRAZ OD CENĚNÉHO A VYHLEDÁVANÉHO MALÍŘE OSKARA SCHMIDTA. VELMI KVALITNÍ, LÍBIVÉ DÍLO. NÁZEV DÍLA A SIGNOVÁN VLEVO DOLE - VIZ FOTO.

 


ROZMĚRY RÁMU CCA 34 CM X 26 CM, RÁM JE ÚZKÝ, ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ DROBNÉ OTLUKY. AKVAREL NA PAPÍŘE. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 


OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1930-40.

 


VÝBORNÁ INVESTICE DO UMĚNÍ. DÍLO TAKTO KVALITNÍHO MALÍŘE BUDE ČASEM STÁLE STOUPAT NA CENĚ, NAVÍC BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE. ORIGINALITU PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.


CENA JEHO AKVARELŮ SE V POSLEDNÍ DOBĚ POHYBUJE I KOLEM 15.000,- KČ.

 

 

 

Schmidt Oskar

 


* 1908 Litoměřice

 


+ 1982

 


malíř, akvarelista

 

 

 

Maloval většinou technikou akvarelu, převážně městské pohledy a veduty, zejména ze Staré Prahy a jiných českých měst, ale i hrady a zámky, které rád navštěvoval. Je zastoupen například ve sbírce Severočeské galerie výtvarného umění v Litoměřicích. Většina akvarelů je ze třicátých a čtyřicátých let 20. století a mnoho z nich bylo také následně reprodukováno na pohlednicích. V nedávné době byla jeho díla prezentována na společné výstavě ve Vodňanech - 2014/10/12 - 2014/11/23 Vodňany na obrazech, Městské muzeum a galerie Vodňany, (Strakonice). Jeho díla jsou velmi podobná tvorbě vynikajícího českého malíře Jaroslava Šetelíka.

Jméno autora: Schmidt Oskar ( 1908 - 1982 )
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení