ZELENÝ DŽBÁN - HADROVSKÝ JOSEF

ZELENÝ DŽBÁN - HADROVSKÝ JOSEF

 

990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Hadrovský Josef
( 10.4.1940 - 5.5.2006 )

 

 

 

SIGNOVANÁ BAREVNÁ LITOGRAFIE - ZELENÝ DŽBÁN. AUTOREM JE MALÍŘ JOSEF HADROVSKÝ. SIGNOVÁNA VPRAVO DOLE - VIZ FOTO, NÁZEV DÍLA UPROSTŘED DOLE - VIZ FOTO. ČÍSLOVÁNA 2/20 (VELMI NÍZKÉ ČÍSLO I CELKOVÝ NÁKLAD) VLEVO DOLE - VIZ FOTO.

 


ZEZADU OBRAZU JE AUTORSKÝ ŠTÍTEK, KDE JSOU UVEDENY VŠECHNY ÚDAJE - RAZÍTKO ČFVÚ, NÁZEV DÍLA, ROZMĚRY, TECHNIKA, TEHDEJŠÍ CENA ATD. - VŠE VIZ FOTO.

 


ROZMĚRY RÁMU CCA 88 CM X 35 CM, RÁM JE ZDOBENÝ, MÁ MÍSTY OTLUKY. NA LITOGRAFII (ZEJMÉNA OKOLO NA PAPÍŘE) JSOU VIDĚT MÍSTY STOPY PO VYSCHLÉ VODĚ, SEM TAM NĚJAKÝ ŠKRÁBANEC - PROTO TAK NÍZKÁ CENA. OBRAZ BY HODNĚ PROKOUKNUL PO NOVÉ ADJUSTACI. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.OBRAZ JE ODHADEM Z ROKU 1950-70.

 

 

 

JOSEF HADROVSKÝ

 

 

* 10.4.1940 Praha - Slivenec (Praha - západ)

 

 

+ 5.5.2006 Pardubice

 

 

malířství, grafika, dřevoryt, dřevořezba, keramika, šperky

 

 

Základní škola ve Slivenci, následně se vyučil u ČSPLO Děčín. Vojnu absolvoval u ženistů v Pardubicích. Následně se oženil, měl dceru a usadil se v Pardubicích, bydlel například v Trnové, Rybitví a na Dukle, v Pardubicíh později také zemřel.

 

Nejdříve začal tvořit jako samouk, následně absolvoval grafickou konzervatoř v Hradci Králové.

 

Byl všestranný, jeho tvorba je velmi široká od olejů krajin po rozličné grafické kompozice, bavila ho práce i se dřevem a šperky, keramikou a dalším materiálem.

Jméno autora: Hadrovský Josef ( 10.4.1940 - 5.5.2006 )
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení