AKT SEDÍCÍ ŽENY - VAŠUT MAREK

AKT SEDÍCÍ ŽENY - VAŠUT MAREK

 

2990 Kč

Dostupnost: Prodáno

Jméno autora: Vašut Marek
( 5.5.1960 -

 

 

 

SIGNOVANÝ AUTORSKÝ TISK S VĚNOVÁNÍM - AKT SEDÍCÍ ŽENY. AUTOREM JE ZŘEJMĚ ZNÁMÝ HEREC MAREK VAŠUT. SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. TECHNIKA VLEVO DOLE - VIZ FOTO. VĚNOVÁNÍ UPROSTŘED DOLE - VIZ FOTO.

 


ZDE JE DISKUZE, KDE JEDEN Z ÚČASTNÍKŮ URČIL AUTOREM OBRAZU MARKA VAŠUTA PODÍVEJTE SE ZDE...MAREK VAŠUT SE KROMĚ HERECTVÍ V POSLEDNÍ DOBĚ VĚNUJE VÍCE I VÝTVARNÉMU UMĚNÍ, OBDIVUJE STARÉ NIZOZEMSKÉ MALÍŘE. JEHO DOMÉNOU SE STALA ABSTRAKCE I KDYŽ ZAČÍNAL JAKO "REALISTICKÝ FOTOGRAF". JEHO POSLEDNÍ PRÁCE JSOU KOMBINACÍ JEHO FOTOGRAFIÍ A DIGITÁLNÍCH ÚPRAV, KDY JE VÝSLEDNÉ DÍLO POSTUPNĚ V PODSTATĚ ODSTŘIHNUTO OD PŮVODNÍ PŘEDLOHY.
 


ROZMĚRY RÁMU CCA 38 CM X 27 CM, RÁM JE ÚZKÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OBRAZ JE ZASKLENÝ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.
 


OBRAZ JE ODHADEM Z ROKU 1985-2000. JEDNÁ SE O DÍLO ZNÁMÉHO HERCE, TEDY O DOBROU INVESTICI A PERFEKTNÍ DEKORACI, ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

 

 

 

Marek Vašut

 

 

Narození: 5.5.1960, Praha

 

 

Marek Vašut je synem tanečního teoretika a baletky Národního divadla. Vystudoval pražskou DAMU (1983), působil ve Státním divadle v Brně (1983 – 1984) a pražském Národním divadle (1985 – 1990, 1992). V sezóně 1990 – 1991 absolvoval jako stipendista Lee Strasberg Institute v New Yorku. Posléze navštěvoval I University of California v Davisu.

 

Marek Vašut se na filmovém plátně objevoval už od dětských let, průlomovou rolí jeho kariéry se ovšem stal až boxer Vilda Jakub, hlavní postava filmu Pěsti ve tmě. Z jeho dalších výrazných rolí zmiňme alespoň mladého konstruktéra Pavla Jaroše (Hauři), zkorumpovaného policistu Bílka (Divoká svině), poručíka, který dostane za úkol dopadnout stůj co stůj vojenského zběha (Řád), resp. nekompromisního kriminalistu Mortona, s oblibou používajícího neobvyklé vyšetřovací postupy (Jak chutná smrt).

 

V polovině 90. let patřil Marek Vašut k nejpopulárnějším českým filmovým hercům, o čemž svědčí opakovaná vítězství v anketě Mr. Film časopisu Kinorevue.V současnosti patří k vyhledávaným představitelům epizodních rolí zahraničních produkcí, které u nás filmují. Zahrál si tak mj. po boku Anthonyho Hopkinse ve filmu Česká spojka.

 

Z jeho bohaté televizní filmografie zmiňme alespoň titulní roli v divácky úspěšném seriálu Detektiv Martin Tomsa (1994 – 1997) a titulní roli v televizním dramatu Milenec lady Chatterleyové (1998), za kterou získal výroční cenu Filmového a televizního svazu (FITES).

 

V roce 2005 si zahrál ve filmu Román pro ženy (režie Filip Renč). Objevil se zde jako čtyřicetiletý Oliver, který je zaměstnán coby kreativec v reklamní agentuře a do kterého se zamiluje dvacetiletá Laura v podání Zuzany Kanócz.

 

ZDROJ: OSOBNOSTI.CZ

Jméno autora: Vašut Marek ( 5.5.1960 -
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení