DOUPOVSKÉ VRCHY - VONDRA MIROSLAV

DOUPOVSKÉ VRCHY - VONDRA MIROSLAV

 

9990 Kč

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 24. 7. 2024

Jméno autora: Vondra Miroslav
( 26.7.1927 -

 

 

 

OBRAZ - DOUPOVSKÉ VRCHY. SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE CENĚNÝ A VYHLEDÁVANÝ MALÍŘ MIROSLAV VONDRA. VELMI KVALITNÍ LÍBIVÉ DÍLO.
 


GALERIJNÍ VELIKOST, ROZMĚRY RÁMU ÚCTYHODNÝCH CCA 134 CM X 70 CM, RÁM JE PŮVODNÍ, KRÁSNĚ ZDOBENÝ, MÍSTY MÁ OTLUKY. OLEJ NA DESCE. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.OBRAZ BYL NAMALOVÁN ODHADEM V LETECH 1950-70.

 


VÝBORNÁ INVESTICE DO UMĚNÍ. DÍLO TAKTO KVALITNÍHO MALÍŘE BUDE ČASEM STÁLE STOUPAT NA CENĚ, NAVÍC BUDE PERLOU VE VAŠÍ SBÍRCE A ÚŽASNOU DEKORACÍ ZEJMÉNA VĚTŠÍCH PROSTOR. ORIGINALITU DÍLA PLNĚ ZARUČUJI VRÁCENÍM PENĚZ. 

 

 

 

 

VONDRA MIROSLAV

 

 

 

narozen 26.7.1927 v Náchodě

 

 

 

Začal malovat po úrazu páteře (na motorce). Oženil se s manželkou Věrou a usadili se v Karlových Varech. Jeho syn Jindra byl reprezentant ČR ve skoku do výšky (229 cm).

 

 

Umělecky se vzdělával 10 let po boku akademického malíře Milana Krause. Byl členem svazu výtvarných umělců. Z něho byl vyloučen v osmdesátých letech pro své protikomunistické názory. V osmdesátých letech ve svých 55 letech odešel na 10 let do Kanady kde se nadále věnoval malířství. Měl zde i několik výstav ve Vancouveru. Maloval také například v Paříži atd. 

 

 

Byl známý tím že maloval pouze v exteriéru ať byla letní či zimní sezóna. Maloval zejména krajinu ale také městská zákoutí, na více než 100 obrazech ztvárnil Prahu.

 

 

V roce 2015 oslaví 88 let, v současné době žije v malé vesničce u Městce Králové.

Jméno autora: Vondra Miroslav ( 26.7.1927 -
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení